Sayfa 322/1001 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Şikayet vardan alıntı

“04.10.2019 tarihinde İstanbul Çekmeköy Metrogarden Migros'tan 2 ltx2 adet Yudum Egem'den sızma zeytinyağı aldım. Bakanlık tarafından açıklanan listede firma adını görünce ürünleri 19.10.2019 tarihinde Migros'a iade ettim. Yudum gibi köklü bir firmanın ürünle ilgili oynama yapması kabul edilebilir bir durum değil, evde kullandığım ürünüde çöpe attım, riviera yağ yiyecek olsak riviera alırız, acaba firma yabancı şirkete satıldıktan sonramı bu usulsüzlük yapıldı, ayrıca Migros'a ürünü iade aldıkları için teşekkür ediyorum, konu ile ilgili savola firmasından açıklama bekliyorum. (istenirse aldığım ürünlerin, aldığıma dair belgesinide paylaşabilirim)”

https://www.sikayetvar.com/yudum/yudum-egemden-tagsis

https://www.aa.com.tr/uploads/userFi...lit-tagsis.pdf

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    Merkez pas geçti.

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Personel politikasını beğenmiyorum.
    Biz gereksiz reklam harcaması yapmayız deyip. Reklama para harcamalarından, haftanın belli günleri indirimli ürün getirmelerinden dolayı ilk çıkış ilkelerini kaybettiklerini düşünüyorum.

https://www.sozcu.com.tr/2017/ekonom...m-yok-1659759/

Açıkçası migros dahil tüm büyük zincirlerde aldığım ürünlerin arkasında markanın değil. Marketin olmasını bekliyorum.
    Mağaza markalı ürünler dahil sıkı takip bekliyorum. Ve hileli çıkan markayı bir daha mağazalarına sokmamalarını bekliyorum.

sırımla ilgili şikayetinizi bildireceğim...emin olun Bim'in şirketlerle ilgili yaptığı sözleşmeler öyle ağır ki;şirketin anahtarını istiyorlar sanki...

Alıntı Originally Posted by harpi Yazıyı Oku
    sırımla ilgili şikayetinizi bildireceğim...emin olun Bim'in şirketlerle ilgili yaptığı sözleşmeler öyle ağır ki;şirketin anahtarını istiyorlar sanki...
    Olay 2017 tarihli yeni değil .

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by harpi Yazıyı Oku
    sayın eksina, bim ana depolarına ve mağazalarına hizmet veriyorum.. emin olun, ürünlerin gıdanın neredeyse tamamı yerli firma ..bu firmalar sizinde bildiğiniz büyük firmalar..günde 100 paket makarna satsa 350 ton makarna eder günlük..yasalara da son derece titizler.a101 ve şok vb markalara da teşekkür etmek lazım ki rekabetten çok güzel müşteri lehine fayda elde ediliyor..hep böyle firmalarımız olsun, çoğalsın...
    yerlı fırmada ıcındekıler abd malı. Abd malı yazarken onceden sımdı yurtdısı malı dıye yazıyor. ayrıca makarna uretımı katma degerı en az olan urunler avrupa bunları uretmeyı bıraktı. Bir nevi cimento fabrıkası gıbı makarna fabrıkaları faydadan cok zararı var.
    Ayrıca kaliteli ürünede kaliteli derim a101 satılan karadem cayı oldukca guzel

8. paramız varki almışız italyadan

Sayfa 322/1001 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •