Sayfa 327/1001 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Her 20 kilo için 1 TL su için .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Her 20 kilo için 1 TL su için .

bübreği süzemeyeni diyalizlik yaparsın sonra... öyle genel geçer tavsiye olmaz kilo başına... doktor civanımsız kafana göre haşikio sünger gibi çekilmez bünyeye.

... bak ne oldu bmw ye , güpgüzelim böbreklerini yaprak ciğer gibi açtı iki yana... gerçi göz alışıyor bir zaman sonra ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Her 20 kilo için 1 TL su için .

Böbrekler gider mazallah cok su ıcmek yararlı degıl o kadar. Cüneyt beyin formülü lazım. Ticari sır demese bari

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Slm. Agzıma duskun bırı olarak gobekten epey bır dertlıyım. Formülünüzü seve seve alabilirim. Cüneyt bey
    Aleyküm selam.

bilinir biz adanalılar kebabı severiz. elinizin artığı akşam güzel bir ziyafetten sonra 2013'ün 3 eylülün de 4 saat ağır enfarktüs (Kalp krizi) geçirdim. şahadet getirdim...gittim geldim öbür tarafa.

ilk önce kafada bitecek mesele..sigara gibi yani.

benim uyguladığım tarz:
    Sabah namazından sonra 1 kase ye 3 kaşık yulaf ezmesi, artı 1 kaşık kuru üzüm ve yarım yağlı süt.

öğle: kahvaltı (Zeytin ağırlıklı) az zeytin yağlı kuru kırmızı biberli lor.. 2 dilim tam buğday ekmek. Yumurta yağda veya haşlanmış haftada 3 kere.

akşamsaat 18.00-18.30) bulgur pilavı (Pilav olursa ekmek yemem ben) yoğurt, yanında tauk veya ne isterseniz. ben haftada 1 veya 2 sefer balık alıyorum.

ara öğünler aşırıya kaçmamak kaydıyla; elma, hurma, muz, ceviz, fındık, kabak çekirdeği.

iş yerim müsait olduğundan yerimde durmuyorum, sürekli yürüyüş ve merdiven çıkıyorum. (Yani yürüyüş ve kültür fizik hareketleri yapıyorum)

önceden yerimden kalmadım..kumandayı bile çocuktan isterdim...şimdi evde devamlı hareket ettiğimden çocuklarda rahatsız. evin içinde de yürüyorum ben. (Yüz tur atarım)

NOT: Hareketlerde mutlaka sayı sayın..yoksa bıkkınlık veriyor.

kolay gelsin.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,926
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kristal en son lucien arkastaydı. Kristalde böyle bir şey duyacağınızı sanmıyorum.
    Tariş oldukça pahalı.
    Aslında bizde hep açık yağ alınır. Ama ben tercih etmiyorum. Eskiden yudum, komili, kristal ve tariş’ten kampanya olanını alırdım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O zaman Kırlangıç idi. Günahını almıyım üreticisinin, benim iddiam değil, Milliyet gazetesi yandaş olmadan önce o gazetenin yazarlarından birinden duymuştum, yani 5 yılı geçmiştir belki, neyse şimdi farklıdır belki...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Aleyküm selam.

bilinir biz adanalılar kebabı severiz. elinizin artığı akşam güzel bir ziyafetten sonra 2013'ün 3 eylülün de 4 saat ağır enfarktüs (Kalp krizi) geçirdim. şahadet getirdim...gittim geldim öbür tarafa.

ilk önce kafada bitecek mesele..sigara gibi yani.

benim uyguladığım tarz:
    Sabah namazından sonra 1 kase ye 3 kaşık yulaf ezmesi, artı 1 kaşık kuru üzüm ve yarım yağlı süt.

öğle: kahvaltı (Zeytin ağırlıklı) az zeytin yağlı kuru kırmızı biberli lor.. 2 dilim tam buğday ekmek. Yumurta yağda veya haşlanmış haftada 3 kere.
    o zeytinler tuzsuz olmalı .... tuzsuz zeytin var fırında kurutulan , tuz yüzü görmemiş... zeytinin kendi tadı hoş acı bir meyve yani
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,926
    Bunu paylaşmadan edemedim, olay büyüyor çünkü, hiç bizim zannettiğimiz gibi değilmiş

Tüm çabalarına rağmen Türkiye Wushu Federasyonu'nun yükselişini durduramayan dış mihraklarda kriz büyüyor...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=377620
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. zeytinyağı ile ilgili acil not : zeytinyağı 5 litre falan alınmaz... açtın mı özelliği gitmeye başlar... onun içün küçük şişelerde olmalı zeytinyağı... riviera mı o zeytinyağı değil ki bitanem... senin alacağın erken hasat olacak soğuk sıkım olacak , sıkıldıktan sonra 4 saat içinde şişeye kavuşup ağzı kapatılmış olacak....

Sayfa 327/1001 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •