Sayfa 34/1001 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Elazig'da son 10 gundur tek bir vak'a yok diyor Vali.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...ka-yok-1742432

2. Dün bel fıtığı beni resmen felc etti bugün doktor mr istedi, gece 11'e randevu aldim, sira tam bana gelmişken apar topar yasli bir kadin hastayi getirdiler, kadin beyin kanamasi geçirmiş mr çekimi en az 1 saat surecekmis, nerde boyle aksilik varsa bana denk gelir, simdi hastanede 1'e kadar siranin bana gelmesini bekleyeceğim.

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Dün bel fıtığı beni resmen felc etti bugün doktor mr istedi, gece 11'e randevu aldim, sira tam bana gelmişken apar topar yasli bir kadin hastayi getirdiler, kadin beyin kanamasi geçirmiş mr çekimi en az 1 saat surecekmis, nerde boyle aksilik varsa bana denk gelir, simdi hastanede 1'e kadar siranin bana gelmesini bekleyeceğim.
    Gecmis olsun, insallah cabuk iyilesirsin.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Dün bel fıtığı beni resmen felc etti bugün doktor mr istedi, gece 11'e randevu aldim, sira tam bana gelmişken apar topar yasli bir kadin hastayi getirdiler, kadin beyin kanamasi geçirmiş mr çekimi en az 1 saat surecekmis, nerde boyle aksilik varsa bana denk gelir, simdi hastanede 1'e kadar siranin bana gelmesini bekleyeceğim.
    Geçmiş olsun.Acil şifalar.

Bu Amerika daki yağmalama olayları hakikaten sıkıntı.Protesto falan tamamda işin boyutu başka yerlere gidiyor.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Başlıkta şehirler arası da yazıyor,

ama içeriği okuyunca şehirler arası için bir yazı göremedim orada

kamil koç ve metro ya baktım, hala tekli koltuklar 10 gün sonrasına da
    Genelge bakanlığın sitesinde yayınlanınca anlarız.

7. Teşekkür ederim sagolun 10 yıldan fazla var ve iyilesecegine daha kotuye gidiyor, biraz dikkat etmem gerekiyor ama o da benim sartlarimda imkansiz.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Allah onada sizede acil şifa versin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 34/1001 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •