Sayfa 370/1001 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Endişede hAklı olabilirsiniz .

Son günlerde morali bozuk bir arkadaş vardı hayırdır dedim .

Ya bu Coronadoyu atlatsan bile hasar bırakıyor kanser oluyormuşsun ne yapacağım çok şey var daha ölmeden yapacaklarım var dedi .

Bende dedim corona yakalandık atlattık sonrasını mi düşünüyorsun dedim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Evet ben de okumadım. Biz de aynısını yapıyoruz. Patates soğan gibi şeyleri bekletebiliyoruz sadece. Gerisini sizin gibi yapıyoruz.
    Artık sirkeli su işine girmiyorum,sebze meyveler dolapta dahi olsa çok çabuk bozuluyor,eve gelince poşetleri atıp,kendi güvenli poşetlerime ağzını kapatarak yerleştiriyorum,hanım kullanırken sirkeli suya koyuyor...

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Şimdi gözlüklerim yok seçemiyorum mini short mu o?
    Yakını görmek için gözlük takıyorsanız, mini şort görme devriniz maalesef geçmiş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    ev ortamındaki hava boğucu mu ? şehir ?
    Her ikisi de Hamza Bey....

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yakını görmek için gözlük takıyorsanız, mini şort görme devriniz maalesef geçmiş.
    Yok ağabeyim sözün gelişi dedim...
    Gözler canavar gibi...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Her ikisi de Hamza Bey....
    gözleyici46 kıymetli dostum , ev içün yapacağınız hareketler şunlar , 1 ) bütün yünlü kıyafetleri yünlü battaniyeyi , yünlü halıyı yünden mamül ne varsa hava almayacak poşetlere koyup münasip bir yere kaldıracaksınız . 2 ) eşyaların hem kendi aralarında hem de duvarlar arasında sosyal hava alma mesafesi bırakacaksınız 3 ) vantilatörü / vantilatörleri duvara vurduracak şekilde evde sürekli çalıştıracaksınız ( klima istemiyorsanız ) 4 ) klima istemiyor iseniz veya evim her bölgesine yetişemiyorsa klima , nem alma cihazı alacaksınız 5 ) 4 numaralı maddeyi asla unutmayacaksınız 6 ) duvarlarda yeni nesil teflon kaplı silinebilir boya var ise onları sökeceksiniz , mat su bazlı boya yapacaksınız 7 ) banyoyu asla ıslak bırakmayacaksınız 8 ) yoğurt yiyiniz su içiniz arada bir dilim limon da eklenebilir suya mideniz haşat değilse 9 ) şehir değiştirin sizinki hangi şehirdi
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    beyaz banyo sabunlu suyuna batırın 1 dk dursun sonra sırkelı suda bekletın bu konuda ciddi endiseniz var ise
    Olabilir aslında. Sabun kulağa hoş gelmese de güzel durulama yapılırsa sorun kalmaz. Ki üretimi esnasında ne lanet şeyler bulaşıyor üzerine.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Artık sirkeli su işine girmiyorum,sebze meyveler dolapta dahi olsa çok çabuk bozuluyor,eve gelince poşetleri atıp,kendi güvenli poşetlerime ağzını kapatarak yerleştiriyorum,hanım kullanırken sirkeli suya koyuyor...
    Biz de gelen poşetleri çamaşır suyuyla yıkayıp, diğer alışverişin sebzelerini koyuyor temizledikten sonra ama dediğiniz şu açıdan sıkıntı. Dolaptaki domatese el değer, el buzdolabına değer, tezgaha değer. ( evet manyak oldum )

Kapıdan girince direk her şeyi balkona indiriyorum. Elimizden gelen temizliği yaptıktan sonra mutfağa alıyoruz . Kombinin yanında vidalar monte ettim, asılacak olanlar temiz poşete alındıktan sonra oraya asılıyor.

Bundan kaçışımız yok ama olabildiğince geciktirmeye çalışıyorum. Çocuklarda falan çıksa vicdan azabından 1 gecede saçlarım beyazlar.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Olabilir aslında. Sabun kulağa hoş gelmese de güzel durulama yapılırsa sorun kalmaz. Ki üretimi esnasında ne lanet şeyler bulaşıyor üzerine.

Biz de gelen poşetleri çamaşır suyuyla yıkayıp, diğer alışverişin sebzelerini koyuyor temizledikten sonra ama dediğiniz şu açıdan sıkıntı. Dolaptaki domatese el değer, el buzdolabına değer, tezgaha değer. ( evet manyak oldum )

Kapıdan girince direk her şeyi balkona indiriyorum. Elimizden gelen temizliği yaptıktan sonra mutfağa alıyoruz . Kombinin yanında vidalar monte ettim, asılacak olanlar temiz poşete alındıktan sonra oraya asılıyor.

Bundan kaçışımız yok ama olabildiğince geciktirmeye çalışıyorum. Çocuklarda falan çıksa vicdan azabından 1 gecede saçlarım beyazlar.
    Başlığın ismini paranoyaklara göre dolarda yükseliş kaçınılmaz diye değiştirebiliriz. Bende sizle aynı durumdayım. Makul insanların olduğunu bilmek güzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 370/1001 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •