Sayfa 391/1001 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bu twitin aşağısında malum şahısın netflix telaffuzu var, gerçi başka bir şey de olabilir
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    kıymetli aziz dostum dimitris , kızmayalım... biz bu sürece nasıl katkı sağlayabilir olumlandırabiliriz o yönde efor sarf eyleyelim....

kıymetli dostum , Muhyiddin bin Muhammed bin Ali bin Muhammed el Arabi gene bir gün bir hallenme üzerineyken tayyi mekan tayyi zaman yaptığında bir yere misafir olarak uğruyor... Karşısına bir insan çıkıyor lakin tam emin olamıyor fiziki gözle gördüğüne manevi gözle de iyice bakıyor ki bu bir insan... Fakat bir tuhaflık hissediyor bu varlıkla ilgili evet insan fakat .... Ibn Arabi bu insan olarak tanımladığı varlığın yanına varıyor ve sohbete başlıyorlar... Ibn Arabi o varlığa (insan ) soruyor siz hangi millettensiniz diye... Varlık yanıt veriyor , beni ademiz diye... Biz de beni ademiz diyor Ibn Arabi... Bir kaç sohbetten sonra varlık (insan ) soruyor Ibn Arabiye ; yoksa siz şu beni ademin buğday yiyen nesli misiniz diye ... Ibn Arabi bir an soru karşısında şaşkınlığa düşüyor ve evet diye yanıt verip soruyor ; peki siz ne ile besleniyorsunuz ? Yanıtını alıyor lakin bunu açıklamıyor eserlerinde...

açıklamaması bence de doğrudur ... bilen bilir de , söylememesi gerektiğini de bilir ... hamza sütbıyık
    Şimdii herkesi merakta bıraktınız...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sadece bir kere döveceğiz, bir de yemek ısmarlatmak için döversek iş maddiyata gider, gasp masp başımız belaya girer.
    Bak goruyormusun tecrubeyi..

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Ben hala herkesin dürüm yiyeceğine inanıyorum:
    Uzun, kısa, kalın, ince, acılı, acısız...
    Sn junk benk çorba içsem,malum yaş ilerledi dürüm rahatsız eder gastrit ,kolesterol, falan sıkıntı olur dürüm.Siz dürümsüz olay mümkünsüz diyorsunuz yani,yanlış mı anladım.Hayır yeriz de yaş var,gençler yese de belli yaş üstü muaf tutulsa olmaz mı.Sn tınaz,reha kardeşimiz,siz ,ben ,sn güneysu sağlık sorunları olan yaşı az bişi şeetmiş insanlarız dürümden muaf tutuluruz belki diye hem düşünüyorum hem umut ediyorum.

Hayır gene de devletimiz illa yenecek diyorsa yapacak bişi yok tabi,şeriatın kestiği şey acımaz,kaç yıllık tc vatandaşıyız neler yedik, gene katlanırız tabi.

6. Cool

Ölü taklidi yapıyor
    https://hizliresim.com/7NnAMd

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,377
    arada dolar grafiğinede bakalım

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn junk benk çorba içsem,malum yaş ilerledi dürüm rahatsız eder gastrit ,kolesterol, falan sıkıntı olur dürüm.Siz dürümsüz olay mümkünsüz diyorsunuz yani,yanlış mı anladım.Hayır yeriz de yaş var,gençler yese de belli yaş üstü muaf tutulsa olmaz mı.Sn tınaz,reha kardeşimiz,siz ,ben ,sn güneysu sağlık sorunları olan yaşı az bişi şeetmiş insanlarız dürümden muaf tutuluruz belki diye hem düşünüyorum hem umut ediyorum.
    Beni listeden silseniz Sn. Hekimim, keyfe keder az bir şey yaşa bağlı tansiyonum var, onun dışında dipçik gibiyim.

Selim bey ise listenin en başında yer alır kalp var, stent var, şeker, tansiyon her bir nane var, öyleki geçen doktor arkadaşı onun tahlil sonuçlarını görünce, sela videosu göndermiş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 391/1001 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •