Sayfa 392/1001 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn junk benk çorba içsem,malum yaş ilerledi dürüm rahatsız eder gastrit ,kolesterol, falan sıkıntı olur dürüm.Siz dürümsüz olay mümkünsüz diyorsunuz yani,yanlış mı anladım.Hayır yeriz de yaş var,gençler yese de belli yaş üstü muaf tutulsa olmaz mı.Sn tınaz,reha kardeşimiz,siz ,ben ,sn güneysu sağlık sorunları olan yaşı az bişi şeetmiş insanlarız dürümden muaf tutuluruz belki diye hem düşünüyorum hem umut ediyorum.
    Siz aboooov Hasanpaşa'ya gitmelisiniz.
    Damağınıza göre bir tad bulursunuz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Bizimkilerde bunu yapabilecek yürek var mı acaba? Anca televizyona çıkıp "ey merkel, ey macron" derler, icraat sıfır...

Gabon'dan 27 AB ülkesine vize misillemesi

https://www.borsagundem.com/haber/ga...lemesi/1502813
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Beni listeden silseniz Sn. Hekimim, keyfe keder az bir şey yaşa bağlı tansiyonum var, onun dışında dipçik gibiyim.

Selim bey ise listenin en başında yer alır kalp var, stent var, şeker, tansiyon her bir nane var, öyleki geçen doktor arkadaşı onun tahlil sonuçlarını görünce, sela videosu göndermiş.
    Hayır ben dürümden belki yırtarız babında yazdım o yazıyı reha kardeşim,sn junk illa dürüm yenecek acılı ,acısız ,kalın, ince ,uzun, kısa falan deyince yemiyelim daha iyi diye düşündüm,ama sen yok ben sağlamım yerim diyorsan ne diyeyim tabi senin kendi özgür seçimindir,gene de bence gel vazgeç ,sen de pas geç bu dürüm işini ne gerek var yorma bünyeni.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Siz aboooov Hasanpaşa'ya gitmelisiniz.
    Damağınıza göre bir tad bulursunuz.
    Çorba di mi, tabi efendim bünyeyi yormaz sağlıklıdır,çorba iyidir iyidir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bizimkilerde bunu yapabilecek yürek var mı acaba? Anca televizyona çıkıp "ey merkel, ey macron" derler, icraat sıfır...

Gabon'dan 27 AB ülkesine vize misillemesi

https://www.borsagundem.com/haber/ga...lemesi/1502813

Burası Gabon, bir Ak koyuna bu fotoğrafı gostersek, ne demek istediğimizi anlamayacaktır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Hayır ben dürümden belki yırtarız babında yazdım o yazıyı reha kardeşim,sn junk illa dürüm yenecek acılı ,acısız ,kalın, ince ,uzun, kısa falan deyince yemiyelim daha iyi diye düşündüm,ama sen yok ben sağlamım yerim diyorsan ne diyeyim tabi senin kendi özgür seçimindir,gene de bence gel vazgeç ,sen de pas geç bu dürüm işini ne gerek var yorma bünyeni.
    Yalnız Sn. Jmk99'in dürümden kastettiği başka bir şey ondan almayalım, Mustafa beyin sepetledigi kadar var bunu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Merkez Bankası'nın brüt döviz rezervi geçtiğimiz hafta itibarıyla bir önceki haftaya göre, 1 milyar 805 milyon dolar gerileyerek 51 milyar 417 milyon dolara geldi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Çorba di mi, tabi efendim bünyeyi yormaz sağlıklıdır,çorba iyidir iyidir.
    Size diyet dürüm yaparlar.
    Dürümler kolum kadar. (Burada ciddiyim krizden önce böyleydi.)
    Siz de hepsini yemeyi verin canım...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 392/1001 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •