Sayfa 415/1001 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Şimdi, bir tıp doktorunun nasıl yetiştiğini bilmesem, gerçekten çok iyi olan çoğunluğu görmesem diyeceğim ki '' yahu bunlar bilgisini insanlığı kurtarmaya değil, yok etmeye kullanıyorlar '' . Ama yakınlarımdan, çevremden çok fedekar , insan üstü emekle neler yaptıklarını bildiğimden yutkundum.

Sonra keendi kendime '' Bunu şikayet etmezsem , diğer dürüstlerin hakkına girerim, maliyeye ve sağlık bakanlığına şikayet etmeliyim '' dedim. Bugün öğle dilekçelerimi gönderdim. gerçekten deli paralar dönüyor. Kazansın itirazım ona değil, faturasını kessin. Özel işinde fakülteyi kullanmasın. Bunların kamu kurumlarındaki hakimiyetleri yüzünden , bölümlerindeki diğer doktorlar hastayı tedavi etmekten korkar hale geliyor. Ne demek fakülteden hocanın kartının dağıtılması. Hastayı çaresiz bırakarak özele yönlendirmek.

Af buyurun ama o doktor değil malın tekiymiş, hani sağlık güvencesi olmaz dersin ama SGK'li birine bu denmez.

Ayrıca çok iyi yapmışsınız, şikayet etmekle.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sekreter 500 tl. alayım dedi. kredi kartını uzatınca '' o zaman 550 oluyor '' dedi. Neyse nakit ödedim. Teşekkür etti. Fiş - fatura dediğimde yine '' o zaman 550 '' dedi. Çıktım eczanaye gittim. Eczacı '' bu resmi reçete değil, sgk ödemez '' dedi. Sekreteri aradım ve resmi reçete neden yapmadınız dedim. Hocayla görüşmüş ve '' yarın sabah 9 da fakültede hoca sizi bekliyor '' dedi. Sabah gittiğimde hoca şeytana bakar gibi bakarak reçeteyi uzattı. '' Hocam bir kutu antibiyotik 110 dolar , ben emekliyim '' dediğimde , '' hasta olmadan önce emekli olduğunu hatırlayacaktın '' dedi.
    Yapay zeka bu konulara giresiye kadar bu şekilde devam edeceğiz.
    Aslında insanlar birbirlerinden çokta farklı yaşam formları değil.
    Ve elimizde hali hazırda milyonlarca tahlil, mr, tomografi, ultrason, ekg vs var. Bunlara bağlı yapılan milyonlarca teşhis var. Her tedavi sonuç veriyor mu ?. Bunu kayıtları var mı onunda bilemiyorum. Ama günün sonunda yapay zeka bu işi çözecek.
    O güne kadar doktorların eğitimi ve deneyimi ile ilerleyeceğiz.
    Geçmiş olsun umarım sağlığınıza kavuşursunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. Sadece özelde çalışan, kamu hastaneleriyle bağlantısını kesen çok doktor var. Eskiden de devlet hastanesine hastayı yatırabilmek için doktorun özel muayenehanesine gidilir ve ücret ödenirdi. Birden bire olmayan boş yatak bulunurdu.

Toplumda sağlık çalışanlarına bakış bu tip insanlar nedeniyle değişiyor. Oysa her meslek sahibi işini en iyi yapmalı. Görevi zorla kimseye vermiyorlar. Göreve talip olanlar sonradan bu durumu menfaat kapısı yapmamalı.

Sayın ressam okurken küfür etmemek için zor tuttum. Şikayetiniz umarım karşılık bulur. Geçmiş olsun. Tüm hastalarimiza acil şifalar diliyorum.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Aslında toplumun tüm katmanlarının huzur bulması için ; tüm hizmetler hiç bir ayrım olmadan herkese eşit verilmeli. yani En tepedeki yöneticiye kadar tüm ara yönetici ve denetici makam sahipleri de toplumla aynı şartlarda yaşarsa , her yanlış anında düzeltileceğinden huzur gelir. Ama ,vekiller, valiler, yüksek yargı üyeleri ayrı bir sağlık rejimine tabi olunca , diğer insanların neler yaşadığını göremiyorlar, anlatılana inanmıyorlar.

7. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Aslında yazmayacaktım ama, her birimizin yaşadığı olumsuzlukları diğerleri bilmeli ki, toplum da farkındalık gelişsin. Bu platformdan çok şey öğreniyoruz. Diğer türlü fanusta yaşar gibi hiç bir şeyden haberimiz olmuyor ve sadece bireysel kendi yaşadığımızla kalıyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Dr. Hanım 'bu kadar kolonoskopi ye neden giriyorsun" diye soruyor. meslektaşlarınız istiyor dedim. Sanki çok sevimli işlem de gönüllü geldiğimi sandı.
    Yavv sen sinci bir kadina hemide doktur egzosu el mi attirdin? Basimiza das yagacak das.
    Gecmis olsun.

Sayfa 415/1001 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •