Sayfa 436/1001 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Revir gibi topikte ne arıyorum ben yahu, burada et but ne gezer?
    Babacan bir tavırla yapacaksanız sorun olmaz .

Herşey free

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Anlama zorluğu olabilir, o neden ile fiyat bilgisini de verelim.
    Sgk bunu veriyorsa bedava beya ucuzsa bu fiyatlari neden websitesine koyuyorlar?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Bakın şimdi. Bir kere özelden yazılan reçeteyi daha sonra gidip kamudan tekrar yazdırmak yasal değil. Bu bir suç ilk önce bunun farkına varın. Bu olay çok yaşanır . Kişi SGK ile bağlantısı olmayan öZele gider. İlaç yazılır. Bu ilacın parasını ödememek için tekrar SGK ile bağlantılı olan bir yerden bu ilacı yazdırır. Her şeyden önce bunun bir yasal suç olduğunu farkına varın.
    İkinci olarak ben kesinlikle profesörü savunmuyorum. Ama internet üZerinden bir kişiyi ahlaksız olarak nitelendirmek için ilk önce karşı tarafı dinlememiz gerektiğini söylüyorum. Bunu yapmadan burda yazılan her şey anlamsız. Tek taraflı bir yazı ile Kişiler hakkında bir yargıya varamazsınız . Olay bu kadar basit .
    Üçüncü olarak anlama Zorluğu olabilir diyen kişi bilmediğiniz konularda cahil cahil yorum yapmayın. Ben bir yukarıda ki ilaç için o ifadeyi kullanmıştım. Yazığınız ilacın ne olduğu konusunda en ufak bir bilginiz olmadan hemen anlama zorluğu . Evet biraz var sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hay gozunu opeyim senin. Iste aradigim bilgi buydu.

Yani ozelden doktorla gorusup gerekli ilacin adini ogrenmek sonra sgk dan bunu randevu doktor yapip istemek. Ama bunun sik sik yapildigini cok duydum

Suc oldugunu ilk defa duyuyorum

Keske sizin gubi bilgili insanlar cogalsa bu forumdaki cahil cuhela zirt pirt bir halt bilmeden herseye cevap yazanlar yok olsa.

Cahil cok fazla hangi biriyle basedicen?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    bu zaten bilinen birsey. Asgari ucret Cin ile ayni

Tarihimizdeki en fakir gunleri yasiyoruz

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Verdiğiniz rakamlar doğru maas olarak ancak ozellikle universite hastahanelerinde doner sermaye alanlar maasla beraber yaklasik 16-17 aliyorlar. Bu kisiler ozellikle cerrah olanlar ozele gittigi primlerle beraber 35-40 arası en az aliyorlar. Prof veya dicent olup cerrah olmayan doktorlar ozelde ortalama 20 civarı aliyorlar. Alsınlar adam universite sinavinda ilk 10.000 e girmek zorunda. 6 yıl okuyor tus uzmanlik derken 10 yili okumakla geciyor yrd docluk doçentlik derken gitti 10 yıl daha yas oldu 40 zor meslek ha bunu fırsata döndürmeye kalkan namussuzlar yok mu var ama her meslekte bu boyle. Hakkiyla yapana helal olsun
    Pandemi yuzunden virus disinda hastaneye gelenler azaldigi icin doner sermaye korkunc dusmus o yuzden toplam maasta dusmus.

Ben bi sığınak bulup saklanayım.Az sonra bomba patlayabilir. Olmasdı ayu çıkabilir daş düşebilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sevgili watcher,

Erdeg'e gelene kadar, cok daha huzurlu yerler var Ege'de.

Dalaman mesela, Koycegiz, Gocek, Fethiye'ye cok yakin, Havaalani var, ve nufus 40.000.

Trafik sorunu yok, hastanesi var, henuz Covid-19'a rastlanmadi..
    Oralarda sinek çok var diye biliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 436/1001 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •