Sayfa 454/1001 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Bazi bankalar 0.79 faizle, 60 ay vade ile, 80.000 TL.ye kadar Tuketici Kredisi reklami yapiyorlar.

Bu dogrumudur, bilgisi olan varmi ?

2. Bu ne biçim sıkışmadır ? Ne yapmak istemektedir bu arkadaş ?

3. Tam bir Reha Gayalik bir konu, ben bi aralar Turkiyede yasiyorken bu Acun Ilicali karin agrisi ona buna reklamlarda degnekcilik yapiyordu (doritos moritos cips falan filan). Son gunlerda hemen hemen hergun sozcu gazetesinde ondan bahseden bir haber, ozel ucagi, ve sevgilileri, dahada saymak istemiyorum. Bu degirmenin suyu ona nerden geliyor, kim ona yuru ya kulum dedi de yuruyuverdi? Bizim de gozumuzun ustunde gasimiz var yavv, heckim demiyor ki yuru eyy kulum.

4. Isırmaya hazır engerek formasyonu görüyorum...
     Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Bu ne biçim sıkışmadır ? Ne yapmak istemektedir bu arkadaş ?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Bu ne biçim sıkışmadır ? Ne yapmak istemektedir bu arkadaş ?

Merhaba sevgili derinlikler, Grafik ve diğer tüm veriler dolar / tl de bugün için 7,45 olması gerektiğini işaret ediyor. Ediyor amaaaa.... sistem bu durumu istemiyor. Şahsen ben de istemiyorum. Zira bir emekli olarak yapılan zamlar bana dokunuyor. Kur farkı diye en az 4 tur her şeye zam geldi. Kur gerileyince zamlar geri alınmadı.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bazi bankalar 0.79 faizle, 60 ay vade ile, 80.000 TL.ye kadar Tuketici Kredisi reklami yapiyorlar.

Bu dogrumudur, bilgisi olan varmi ?
    yok hocam bende gördüm. hangi.kredi.comda vardı aradım bir iki bankayı alakası yok en iyisi bankanın kendisi ile görüşmek ben görüştüm. 0,99 dan ing veriyor o da 30K TL anca...

7. Şimdi bu kur bir daha 7,20 lere geldiğinde her şeye en az % 15 bir tur daha zam gelmesi muhtemel. Maaşlar ise Turist kurumu verilerine göre Yıllık %10 artıyor. Ortalama bir sabit ücretli, her yıl en az %20 enflasyona eziliyor. ( fakirleşiyor )

8. Bugünlerin modası BIST ve gayrimenkul- otomobil yatırımı. Bu durum Bayram sonrasına kadar böyle gider. Sonra Erken seçim açıklaması gelirse bahane olur ve direkt kur şoku ile devalüasyon gelir diye düşünüyorum. Seçim olmaz ise , kredi daralmasına bağlı yine kur artışı gelebilir. Bu artış sınırlı kalabilir.

320 bin yeni borsa yatırımcısı '' kazanç buradaymış, biz neden daha önce gelmemişiz '' noktasına gelmeden BIST sallanmaz gibi. Bayramın adı KURBAN ...... Bunlar benim sesli düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi içermez.

Sayfa 454/1001 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •