Special Days Image
Sayfa 477/1001 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    a parada İflasın eşşiğinde filmi var. Korenin 97 krizini anlatıyor. Benim anlamadığım a parada bu film...
    O dönem furyaydı
    İflas
    Bi alana bi bedava
    95 te yeltsin le başlıyan iflaslar zincirine sırayla tum uzakdogu Asya kaplangilleri de katıldıydı malezya Kore vs
    O furya bitti
    Şimdi iflas edenin
    Kemiğini kırarlar ama
    Denemeye kalkma bunu hayal etme vs cunki o dönem hepten geride kaldı
    Azcık geç kalınmış maalesef

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Günübirlikci mangalcılardan bir haftada 3 farklı adada yangın çıkıyor .

Sadece tek helikopter müdahale ediyor hepsine de

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    chp zamanında mangallarda pirzola kofteler etler pişerdi..Akp zamanında tavuk kanat kokuyor igrenc kotu bır kokusu var tavugunda kötü mangal kokusu...dünya kadar kanat alırsın kar ettıgını sanır bırde doyurmaz..
    gecen yurtdısında tavuklu sosis fıyatı 0.99 euro dun markette dolasırken aynı boyutlarda tavuk sosise baktım fiyat 19 tl 2.44 euro şimdi yabancının parası kıymetlı tamam euro tl cevırıncede sosis bandında gene bize giriyor. bizim tavuklar mı farklı yada serbest pıyasa ekonomısını bızım ıs adamları gecırmek olarak mı ogrendıler

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bira üstad bira...
    Aefes mi..

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sultan Ahmet varken ayasofyaya hiç gerek yoktu. Sultan Ahmet bizim eserimiz. Neden ayasofyada diretilir bilemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn egeli, mendili şimdi Sultan Ahmette mi yoksa ayasofyada mı açarsak kârlı çıkarız bu işten.

5. bist sitesi yenilenmiş

benjaminin ateşini gördüğümüz en önemli swap piyasası verileri artık yok. bu kötü oldu.

https://www.borsaistanbul.com/tr/ver...sanli-verileri

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    a parada İflasın eşşiğinde filmi var. Korenin 97 krizini anlatıyor. Benim anlamadığım a parada bu film...
    Onların kriz dediğine, biz teğet geçti diyoruz. O yıl Kore'deydim adamların krizde olduklarını şimdi öğreniyorum. Sanayileri 7/24 çalışıyor,çarşı pazarları doluydu,fiyatlar bize göre çok daha ucuzdu. 1 Mayıs olayları son yılların onda biri kadardı,yani aşırı bir tepki ve anormal bir durum hiç görmedim,halen süregelen Kuzey Kore'den her an bir füze düşebilir endişesiyle yaşamaları hariç.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 477/1001 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •