Sayfa 479/1001 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Dolar EFT olmaz. EFT sistemi sadece TL için var.
    Dediğiniz işlem yabancı para döviz transferi işlemidir.
    Her bankanın masraf tarifesi farklı olabilir.
    Swift sart diyorsunuz.

Tesekkur ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Swift sart diyorsunuz.

Tesekkur ederim.
    Evet swift sistemi ile gidecek. Başka yolu yok.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    bist sitesi yenilenmiş

benjaminin ateşini gördüğümüz en önemli swap piyasası verileri artık yok. bu kötü oldu.

https://www.borsaistanbul.com/tr/ver...sanli-verileri
    Çok ayıp mübarek borsamıza iftira atmışsınız:
    https://www.borsaistanbul.com/tr/say...sanli-verileri
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Ben de görüyorum.

Anlık bir hata verdi herhalde..

5. Çocukluğumda, mahallemizin en korkulan ve bu nedenle ne yaparsa yapsın bulaşılmayan bir Osman ağası vardı. Bu kişi hiç bir iş yapmaz, aylak aylak dolaşır ama tek tek kim ne yapıyor, nereden ne kazanç sağlıyor onu izlerdi. Küçük salvolarla tüm komşuların etini- budunu yoklardı. Durup dururken gözüne kestirdiği bir komşuyla hır çıkarırdı. İşinde gücünde olan aile, bu '' serseriye uymaya gerek yok '' diyerek olayı yatıştırmaya, haklı olduğu halde alttan almaya çalışırdı.

Bu yöntemle adam, bir hayat boyu hiç çalışmadan etrafındaki dalkavuklar sayesinde sözde ağa- reis- abi vb. ünvanlarla şişirilerek , çalışanların gelirine ortak oldu. Biz kiracıydık ama küçük ilçe olduğundan adamı her yerde görebiliyorduk. Bir gün , yeni atanan bir polis memuruna da etkisini ( ağırlığını ) ölçmek adına sataşmıştı. Öncekiler bu adamdan bıktıkları için gülüp geçerlerdi. Bu memur , kelepçeleyerek götürdü. Adam sanırım 50 gün kadar ortadan kayboldu. Bir anda o korkan ahali , kahraman kesildi. Herkes beceremediği ama içinden geçirdiği şeyleri hikayeleştirmeye başladı.

50 gün sonra döndüğünde yine aynı biat başlamıştı. O zaman '' bu kadar aptal olunca neden çalışsın ki '' diye düşünmüştüm. Çocuk aklımla dahi babama '' bu adamı iki kişi bile çok rahat döver. Neden herkes görmezliğe vurarak kaçıyor '' diye sormuştum. babam '' Oğlum , bunu 1 kişi görüyorsun ama aslında bunlar çok fazlalar . Bunun etrafı kalabalık '' demişti. Bense o kalabalığı bir türlü göremiyordum. Sonra büyüdükçe '' Kalabalık = menfaat grubu ) anladım.

İşte böyle Dolar/ tl. ne olur , nereye gider ? Kim nereden bilecek !! Ne işin olur dolarla, altınla. Paran varsa harca veya IBAN bul yatır ))

6. Burada devlet üst kademelerinde çalışmış veya halen haber alabileceği kaynağı olan varsa, aşağıdaki sorumu yanıtlayabilir ;

Bir an düşündüğümüzde varsayalım ki ; hazine ( bilemediğimden ) , merkez vb. yetkili kurum doları yurt dışından misal 10 tl. ye temin ederek işleri yürütebilir mi ? Yani içeride yerliye kur 6,86 ama dışarıya ( yabancıya ) 10 tl olabilir mi ?

Düşünmek beyin için sağlıklı diyorlar. biz de düşünmeye çalışıyoruz.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Burada devlet üst kademelerinde çalışmış veya halen haber alabileceği kaynağı olan varsa, aşağıdaki sorumu yanıtlayabilir ;

Bir an düşündüğümüzde varsayalım ki ; hazine ( bilemediğimden ) , merkez vb. yetkili kurum doları yurt dışından misal 10 tl. ye temin ederek işleri yürütebilir mi ? Yani içeride yerliye kur 6,86 ama dışarıya ( yabancıya ) 10 tl olabilir mi ?

Düşünmek beyin için sağlıklı diyorlar. biz de düşünmeye çalışıyoruz.
    O dediginiz vasıflara sahip birisi, burada kendini ifşa etmez.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 479/1001 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •