Sayfa 501/1001 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    biraz sonra bir yanıt gelecek sonra ben yönetime şikayet edeceğim falan bu iş böyle gidecek... kabalaşan insan kendi tekamülünün halkalarını koparır , şeytani ilmiklere bağ olur ...
    Yok,gercekten merak ettim, bulundugun yerde oksijen orani cok yuksek olabilirmi ?

Yazdiklarindan bir tek kelime bile anlamiyorum ben.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Başkanım marka sever belki görmemiştir, aldığımız 800 gaymelik donlardan sonra bunu takmak yakışır bize.
    800 lük dona o maske yakışır mı 1650 tl lik maske takarız kimsenin görmediği göte 800 lük don giyen biz herkesin baktığı yakisikliligimiza 1650 tl lik maske takarız bizede bu yakışır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. erdoğan değiştirilmesi düşünülen kıdem tazminatı tasarısını haksız bulmuş
    tv.lerde bu yasayı savunanan yalamalar nasıl döt atacak şimdi göreceğiz
    kendi sundukları tasarı tepki görünce tornistan geri vites, utanmadan haksızlık bi de..

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yok,gercekten merak ettim, bulundugun yerde oksijen orani cok yuksek olabilirmi ?

Yazdiklarindan bir tek kelime bile anlamiyorum ben.
    O oksijen azlığından olur!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

işçi dostu reis
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    800 lük dona o maske yakışır mı 1650 tl lik maske takarız kimsenin görmediği göte 800 lük don giyen biz herkesin baktığı yakisikliligimiza 1650 tl lik maske takarız bizede bu yakışır
    https://www.haberler.com/sunucu-asli...428191-haberi/

Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Sn eksina, hukukun ustunlugu diye bir kavram var hic duydun mu? Ingiltere ve Avustralyada kanunlar geriye islemezzz. Bi arastir istersen, hazira konma oradaki halkimizin cogunlugu gibi. Search search before you wish.
    hile hurda hatalı beyan var ise hukuk her türlü işler

8. geçen gün buraya bir soru eklemiştim. Cevabını ise ancak ........ olanlar bilir demiştim. Hatta Ayhan başkan deniz keyfindedir görmez bu yazıyı, görse de görmezden gelecektir yazmıştım.

Netekim, görmezden geldi. Bugün sn. cevdet60 ın sorusuna ise AK cevap vermiş. Demek ki başkana birileri '' sus, az konuş silivri soğuktur. Yanında görülenler ise o gün birden kaybolurlar '' demiş. O kadar haklısınız ki, bu millet nabza göre şerbet verdiği ( iki yüzlü ) sürece kimse kimseye güvenemez ve örgütlenemez. örgütsüz toplumlar ise örgütlü azınlıklar tarafından yönetilir.

Sayfa 501/1001 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •