Sayfa 502/1001 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Bu sabah Müge Anlı da , Esenlerde bir kuyumcu mahalleyi 100 kg altın dolandırmış diye çıkmışlardı. Aynı manzara.....

Bu tipler bitmediği sürece kuyumcu , tosuncuk, jetfadıllar bitmez.

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    ............................

................................
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yok,gercekten merak ettim, bulundugun yerde oksijen orani cok yuksek olabilirmi ?

Yazdiklarindan bir tek kelime bile anlamiyorum ben.
    1)bu gönderiden hiç bir şey anlamamış değilsinizdir , anlamışsınızdır

2) resimleri alt alta siteye eklerken hizalamak istedim güzel görünsün diye. ..... işaretleri ile sağa kaydırdım alt alta muntazam olsun diye , lakin namümkün çünküm bazen sağ tarafa reklam geliyor hizalı gibi duruyor bazen sağ tarafta reklam olmuyor resimler orayı da kaplayınca alt alta düzgün hizalı gibi durmuyor ...

siz baştan anlamamak üzerine önyargı ile mi bakıyorsunuz gönderilere ? sanmam... ee o halde nedir bu serzeniş ?

anlarsınız, o kabiliyet zeka cevvaliyet azim sabır sebat vakur falan filan v.b. v.s. sizde gayet de mevcuttur...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    siz baştan anlamamak üzerine önyargı ile mi bakıyorsunuz gönderilere ? sanmam... ee o halde nedir bu serzeniş ?

anlarsınız, o kabiliyet zeka cevvaliyet azim sabır sebat vakur falan filan v.b. v.s. sizde gayet de mevcuttur...
    Ya valla anlamadim Hamza.

Ustelik annem beni kucukken, zeki bakisli oglum diye severdi.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ya valla anlamadim Hamza.

Ustelik annem beni kucukken, zeki bakisli oglum diye severdi.
    o zaman biraz gidip kendinizi kültürlendirin... imge metafor nedir jimnastik yaptırın zihninize , müze ören yerler gezin , salvador dalinin eserlerine bakarken ufkunuzu açın , gidin Hasan Ali Yücel okuyun , Yeni Zelanda yerlilerinin dededen toruna gök hikayelerini dinleyin ... kalkıp da ben size ilk önce epistemoloji okuyun ki çalışacağınız bilimsel alanda üstün vasıflı olun diye göreceli ağır mı ağır bir görev de yüklemiyorum üstelik... hayret nedir bu üşengeçlik ?
    Moliere olaydı , kahkahayı basardı ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    o zaman biraz gidip kendinizi kültürlendirin... imge metafor nedir jimnastik yaptırın zihninize , müze ören yerler gezin , salvador dalinin eserlerine bakarken ufkunuzu açın , gidin Hasan Ali Yücel okuyun , Yeni Zelanda yerlilerinin dededen toruna gök hikayelerini dinleyin ... kalkıp da ben size ilk önce epistemoloji okuyun ki çalışacağınız bilimsel alanda üstün vasıflı olun diye göreceli ağır mı ağır bir görev de yüklemiyorum üstelik... hayret nedir bu üşengeçlik ?
    Desene biz once sene bosa okuduk.

Tuh monaco..

doları önce 6.85 e değdirip sonra 6.87 ye dayaadılar anında sonra yeniden 6ç85 ilginç hareket
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Erkin Şahinöz demiş ki:Yurtiçi yerleşikleri döviz tevdiat hesaplarında yeniden artış başladı. son dört haftada 1,9 milyar artış yaşandı demiş.

Sayfa 502/1001 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •