Sayfa 520/1001 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Sn Moruk, burda saat 8.32 sabah.
    hayırlı sabahlar diyelim o zaman
    7 saat zaman fark ı
    bu önemli bi bilgi
    pardon data

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yok yok bilenler var.Alan greenspan FED başkanı olmadan yahudi bankasında çalışmış.Sanırım jp morgan.Bir bakmış banka düzenli olarak dolar alış satışlarından falan acaip kar yazıyor.Bir toplantıda sormuş,kimse her yıl bu işlemlerden bu kadar büyük parayı piyasadan kazanamaz bu işin sırrı nedir demiş.Gelen cevap piyasayı zaten biz belirliyoruz olmuş)))))) Bu takvim birilerinin elinde düzenli şekilde adım adım uygulanan bir plan var.2025 uzak tarih değil gene yazarız bu konularda.
    birilerinin elinde düzenli şekilde adım adım uygulanan bir plan yok ... tut ki olduğunu düşün , o planların çoğu işlemez ... niye ? çok basit çünküm insan davranışları değişir , insan davranışları önceden kestirilemez... bununla ilgili , bazı düşüncelerinden pek hazzetmesem de aklına saygı duyduğum Şengör , Celal'in bir videosu vardı du bakim onu bulayım ekleyeyim buraya ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yok yok bilenler var.Alan greenspan FED başkanı olmadan yahudi bankasında çalışmış.Sanırım jp morgan.Bir bakmış banka düzenli olarak dolar alış satışlarından falan acaip kar yazıyor.Bir toplantıda sormuş,kimse her yıl bu işlemlerden bu kadar büyük parayı piyasadan kazanamaz bu işin sırrı nedir demiş.Gelen cevap piyasayı zaten biz belirliyoruz olmuş)))))) Bu takvim birilerinin elinde düzenli şekilde adım adım uygulanan bir plan var.2025 uzak tarih değil gene yazarız bu konularda.
    abi cey pi morgın vs bunlar sadece birer enstrüman
    yani maşa
    ama mühim olan maşayı tutan el yada o el in fırlattığı sıcak taş
    el isen oyunu kuruyon
    taş isen yakıyon
    maşa isen ise
    sadecene yanıyon
    vazifen bittimidi

yani
    şu an oynanan oyun
    insanlar açlıktan ölmesin değil
    borsalar çökmesin ve emotion bozuluma uğramasın
    yani
    patron tayfa
    elini taşın altına sokmağa devam etsin.
    ben öyle anladım.

gerçi bunu sayın sütbıyık anlıycak belki sadecene ama
    cengiz han da benzeri bi oyunu vakti zamanında oynadı ve kazandıydık
    yoksa taaa ordan bura
    nassı geldik
    nassı
    ya da niye

ayrıca batı medyası
    Cengiz hanı moğol yapar / bunu yaparak senden uzaklaştırır
    bunun kasıtlı bi operasyon olduğunu hep düşünmüşümdür
    aynı başarıya tekrar ulaşama diye yapıyolardır / yoksa niye olucak.

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    birilerinin elinde düzenli şekilde adım adım uygulanan bir plan yok ... tut ki olduğunu düşün , o planların çoğu işlemez ... niye ? çok basit çünküm insan davranışları değişir , insan davranışları önceden kestirilemez... bununla ilgili , bazı düşüncelerinden pek hazzetmesem de aklına saygı duyduğum Şengör , Celal'in bir videosu vardı du bakim onu bulayım ekleyeyim buraya ...
    Bence var sn HMZ STBYK.Tarih asla tesadüfi değildir.Her büyük olayın arkasında bir yönlendirici grubun varlığı kolayca anlaşılabilir.Yoksa anlatılan masallara inanmak gerekir.Bu durumda da 11 eylülü araplar yaptı olur,saddam ın kimyasal silahı olur,usame bin ladin de 15 20 yıl tora tora dağlarında el kaide yi yönetir amerikadan kaçar amerika onu yaklayamaz falan.Bence bir ajanda var 2025 de çok ama çok önemli bir dönüm noktası.

5.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    sen ilk önce ilber ortaylının kime sövdüğünü anla yani okuduğunu anla ondan sonra hizaya gel.... az önce sütlü düyordun şimdi sn hmz stbyk oldu ... neye kime üstünlükmüş. ? hey yaşamın özünden bihaber yurttaş ... insanın insana üstünlüğü olmaz bizim için , moruk = elon musk bence

ha bir de şunu diyeyim benim yazdıklarımı anlamakta zorluk çekmen , eskiden beri yazılarımı bilmemenden kaynaklı ... 3 yıldır yazdıklarımı okuyor musun mesela ?
    Onceki gonderilerim ortaya idi. Sn dedigimde size atfen idi. Bunu anliyamiyorsan ben ne diyeyim. Hayir yazilarini son zamanlarda okumaya basladim.

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    abi cey pi morgın vs bunlar sadece birer enstrüman
    yani maşa
    ama mühim olan maşayı tutan el yada o el in fırlattığı sıcak taş
    el isen oyunu kuruyon
    taş isen yakıyon
    maşa isen ise
    sadecene yanıyon
    vazifen bittimidi

yani
    şu an oynanan oyun
    insanlar açlıktan ölmesin değil
    borsalar çökmesin ve emotion bozuluma uğramasın
    yani
    patron tayfa
    elini taşın altına sokmağa devam etsin.
    ben öyle anladım.

gerçi bunu sayın sütbıyık anlıycak belki sadecene ama
    cengiz han da benzeri bi oyunu vakti zamanında oynadı ve kazandıydık
    yoksa taaa ordan bura
    nassı geldik
    nassı
    ya da niye
    1920 1928 arasında da borsa tutuldu sonra 1929 geldi.E o zamanlar 1929 un geleceği belli değilmiydi.Demek ki tarih olarak 1929 daha uygunmuş o zamanı uygun görmüşler.Yoksa bakın dünya yıkılsa amerikan borsaları bu ara düşmez,neden çünkü yönlendiren ellerin aklındaki tarihe daha var.Bence asıl kaos 2021 de başlayacak 2025 e kadar baya baya şeetçekler ortalığı her anlamda.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    1920 1928 arasında da borsa tutuldu sonra 1929 geldi.E o zamanlar 1929 un geleceği belli değilmiydi.Demek ki tarih olarak 1929 daha uygunmuş o zamanı uygun görmüşler.Yoksa bakın dünya yıkılsa amerikan borsaları bu ara düşmez,neden çünkü yönlendiren ellerin aklındaki tarihe daha var.Bence asıl kaos 2021 de başlayacak 2025 e kadar baya baya şeetçekler ortalığı her anlamda.
    29 da olay 2. dunya savaşı temeliydi
    temellerinin atılması
    çunki hicaz demiryolu vs
    tam alman enerji kanalına çöküyodu
    ortadoğu merkezli
    onu iğdiş etmesi lazımdı
    one world çü o dönemin tayfasının
    bi fırsat oluşturup
    ve yaptılar

ama
    şu an ki silah yekünüyle

kimse
    o tayfaya
    gel abi
    sana kul köle olayım
    ya demez
    ya da mücadele eder ve kaybeder
    öyle teslim olur
    bi benzerlik filan yok

8. komplo teorileri ile ilgili dediğim kısım 4 üncü dakikada ... tabii videoyu baştan izlerseniz daha iyi olur...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 520/1001 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •