Sayfa 537/1001 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Navtex kolayda, geçmişinde rakı, bira yapma kültürü olmayan aziz milletim, Reyis sayesinde usta imalatçı oldu.
    Reis 'ime can feda , her hareketinde bir hikmet var . Gelecekte bizim de Avrupa'daki gibi evde üretimden dünyaya yayılmış markalarımız olacak .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bu Yunanlar da amma titrek adamlarmış, la yavrum biz Türkiye 'de neler yaşıyoruz heyecan bile yapmıyoruz, az delikanlı olun la ne var üç beş gemi mehtaba karşı gezintiye çıktıysa.

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Tv izlemiştim bunu yapanda zaten kendı adamları ordakı polislerle anlasmıslar bızım komsu veli 100 bın euro ıle kapıdan gececek yakalayın dıye polıslerle sırket kurmuslar. Anlıyacanız yakalananda yakalattıranda sakallı takımı..yakalananlarda organızenın ıcınde artık tekke mı dersınız bılemıyecem...
    Bazı açık noktalar var
    Muhbir - polis sırp polisi yani
    Oyle bi şantirifinton iş yapsa
    Basın
    Özgür basın
    Bu haberi alamaz
    Yaşasın özgür basın
    El vivo
    El vivo
    El vivo
    Montenegro
    Hahaha

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Irak tamam, Suriye pert zaten , Rusya tamam , Yunanistan tamam , Ermenistan dolaylı olarak tamam , Bulgara mülteci gönderdik ama neyse . Bir İran kaldı dipçik göstermediğimiz.

Bütün dünya bize düşman onu biliyoruz da biz kime dostuz amjskkss. Kendi içimizde bile kim dost kim düşman ayırt edemiyoruz. Ya İsis, sen bizi koru .

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Öldü diyorlardı.

Ama ölmemiş. Hareket etti. Gördüm.

Dolar : 6,8343
    Ya ölülerde bazen olur o . Son nefesini verme meselesi, bir gaz çıkışkanlığı. Heyecan yapma .

Merkez Ağustos 'a şort açmış ya , dolar 6 liraya düşer inşallahu teala. Ekimde 5 , Aralıkta 4 . '' Kalkınma hamlemizin önüne avukat Burhan gibiler geçemez ''

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ulan ilk sınır kapısında yakalanıyorlar demek , tu sizin sıfatınıza. Arama olsa belediye sınırlarını bile geçemeyecekler. Biz de burda net hata noksan hesabını ne yapacağız deyip onlara umut bağlıyoruz.

8. Ons artıyor euro artıyor. Dolardaki düşüş neyin nesi abiler

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 537/1001 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •