Sayfa 563/1001 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Charge back 90 gün içersinde oluyor ödeme itibari ile nasıl oluyor ki o siz 2020 olmadan almıştım demiştiniz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kasımda aldıgım tatıl ıcın nısan ayında charge back basvurusu yaptım ve hazıran basında paramı aldım.

martta charge back yapip halen alamayanlarda var..

90 gun kuralini ilk sizden duydum.

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    jolly den tehdit ve banka uzerinden charge back ile zorda olsa aldim parami.
    tatilde degilim ancak tatilden 10 gun once dondum.

dun cem adriani mask beach beylikduzunde izledim.

tatile de titanic bodrum a gitmistim

tripadvisor yorumumu merak ederseniz de bu sekilde

https://www.tripadvisor.com.tr/ShowU...ean_Coast.html
    doldur boşalt otellerde tatil cazip gelmiyor ... bunlar lüks tatil de değil... Maça Kızından aşağı düşürmemek lazım çıtayı Türkei datillerinde ... Hillside Beach Club orası eh yani olur peki ... ama bizim zenginlerimiz de tuhaf ... istisnasız hepsi tatillerde böyle bi tuhaf yengeç yürüyüşlü ... kolu rolexini göstermek için kırık gibi duran hanımlar ... ağır ağır sakız çiğner gibi tuhaf bi konuşma üslubu...
    başka ülkelerde böyle bi şey görmedim
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3. [IMG][/IMG]

french riviera varken bodrum gelip geçici bi heves... çevre önemli çünkü kimlerle muhatap olduğun merhabalaştığın...

samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

4. Moruk , yazdığın yazılar bi zaman sonra görünmez oluyor ... sen gizli Kaiser Söze misin ahahah

5.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    doldur boşalt otellerde tatil cazip gelmiyor ... bunlar lüks tatil de değil... Maça Kızından aşağı düşürmemek lazım çıtayı Türkei datillerinde ... Hillside Beach Club orası eh yani olur peki ... ama bizim zenginlerimiz de tuhaf ... istisnasız hepsi tatillerde böyle bi tuhaf yengeç yürüyüşlü ... kolu rolexini göstermek için kırık gibi duran hanımlar ... ağır ağır sakız çiğner gibi tuhaf bi konuşma üslubu...
    başka ülkelerde böyle bi şey görmedim
    Aslında piyasa boşluğu ve ayıbı
    Doldurma lazım ajans açıp eğitim verdirerek
    Sonra kulislerde
    Kıroyum ama para bende demezler daha
    Kezbo + hanzo
    İkinin n Li kombinasyonu
    Bu devirde hem sevap olur
    O tarz değerleri kazandırdığından mevcut idareye tesekkür tarifim sonsuz vallaaaaaa

6. her zaman derim bizim burada açık büfeli havuzlu gürültülü animasyonlu otellerde tatil yapıyom ben yeeea diyeceğine ... al pasaportunu , git koş alamanya'ya... otostop çekerek köylerini dolaş huzur bulursun...

Hakikaten sığır oluyorlar, 500 veya 600SEL ne demek onu bile bilmeden geberip gidecekler...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bir de böyle cahiller var, cumasını eda edene hem de Ayasofya'da, virüs bulaşır mı hiç?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 563/1001 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •