Sayfa 565/1001 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tatil bölgesi, Bizanstan çok daha güvenli yani.
    Ne yazık ki

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    jmk99 ve dev ordusu ...
    Üstadım bana Miami'deki fitness rutinini de anlatmıştı...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. Bana savcıya şikayet edin dediler .

Dolandırılık davası aç dedi firmaya bende uğraşmadım

Back olayı mümkün değil dedi .

Belki de 3 taksit aldım o sebeple de olabilir mi bilmiyorum ama kesin bir dille 3 ay demişlerdi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Heybeliada da Rum kilisesi var bayağı büyük her cumartesi 250-300 kişi gidiyor ibadete onu da Cami yapabiliriz bence .

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Heybeliada da Rum kilisesi var bayağı büyük her cumartesi 250-300 kişi gidiyor ibadete onu da Cami yapabiliriz bence .

Heybe kısmı doğru kalanında neler var bilemiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Ben, manevî miras olarak hiçbir nass-ı katı’*, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevî mirasım, bilim ve akıldır. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü güçlükler önünde, belki amaçlara tamamen eremediğimizi, fakat asla ödün vermediğimizi, akıl ve bilimi rehber edindiğimizi onaylayacaklardır. Zaman hızla dönüyor, milletlerin, toplumların, bireylerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve bilimin gelişimini inkâr etmek olur. Benim, Türk milleti için yapmak istediklerim ve başarmaya çalıştıklarım ortadadır. Benden sonra, beni benimsemek isteyenler, bu temel eksen üzerinde akıl ve bilimin rehberliğini kabul ederlerse, manevî mirasçılarım olurlar.
    (Hamdullah Suphi Tanrıöver’den naklen, Cemal Kutay, Mustafa Kemal’in Ufuktaki Manevî Mirasçısı ile Sohbet, s.2-3;İsmet Giritli, Kemalist Devrim ve İdeolojisi, s. 13)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, 86 yıl sonra ibadete açılan Ayasofya ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı: Bu ülkede kimse Ayasofya'nın açılmasına bir şey demez, nitekim demedi de. Kimi çevrelerden gelen eleştiriler açılmasına değil, istismar edilmesine. Çünkü hepimiz biliyoruz ki; bu bir siyasi tasarruf, hedefi de Fatih'in vasiyetini yerine getirmek değil, birilerinin siyasi ömrünü uzatmak.

https://www.karar.com/gelecek-partis...zatmak-1576750

Kucuk Eniste'nin yardimcisi bu..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
    Son dakika… Altı otomotiv firması kredi kampanyasından çıkarıldı.

Üç kamu bankasının sıfır otomobil alacaklara sağladığı düşük faizli kredi kampanyasında flaş bir gelişme yaşandı. Kamu bankaları, kredi kampanyasının şartlarına aykırı hareket eden Fiat, Renault, Toyota, Honda, Hyundai ve Ford markalarının kredi kampanyası kapsamından çıkarıldığını açıkladı.

https://www.sozcu.com.tr/2020/otomot...rildi-5952645/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 565/1001 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •