Sayfa 58/1001 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Fırsat kaçtı, oysaki göktaşı virüsü bitirebilirdi.

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), potansiyel olarak tehlikeli kabul edilen, ölçüleri ise 250-570 metre olarak değerlendirilen 163348 (2002 NN4) göktaşının Dünya’ya yaklaştığını bildirdi.
    NASA’nın açıklamasına göre ölçüleri 250-570 metre olarak hesaplanan 163348 (2002 NN4) adlı göktaşının, önümüzdeki cuma günü Dünya’nın çok yakınından geçmesi bekleniyor.

Açıklamaya göre 163348 (2002 NN4) adlı göktaşı, 6 Haziran’da Türkiye saatiyle 6.20’de Dünya ile en yakın konuma gelecek. Fakat bu nokta Ay’ın yörüngesinin 13 katı kadar bir mesafede bulunduğu için bilim insanları 11.1 km/sn hızla ilerleyen göktaşının Dünya ile çarpışabileceğini öngörmüyor.

https://tr.sputniknews.com/bilim/202...ya-yaklasiyor/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Reha abi geçmiş olsun
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Acil şifalar dilerim Reha bey.
     Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Acil şifalar dilerim Reha bey
    Hepinize teşekkür ederim, efendim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

İngiltere ve Almanya’da bilimadamları, Corona virüsü enfeksiyonu kapanların kanında belirledikleri 27 proteinin, kişinin hastalığı ne şiddette geçireceğini öngören biyolojik gösterge rolü oynayabileceğini söylüyor.

https://www.amerikaninsesi.com/a/cor...-/5446012.html

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu ülke Göklerden ,son 18 senede gördüğü torpili tarihi boyunca görmemiştir. AKP döneminde ne kadar kriz olduysa hepsinden son anda bir el kurtarıyor. Bazen '' Bu insanlar gerçekten ALLAH ın sevdiği kullar galiba '' diye düşünüyorum.

Arka plan vs. diyenlere kulağım kapalı. Kabul etmek lazım ki, çok ballılar.
    Yazdıklarınızın altına möhür, imza, parmak basıldı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5. borsadaki yabancı oranı bu günde düşmüş. Her gün düşüyor. Yabancı satıyor yerli alıyor.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Aslinda yasamiyorlar, sadece hayatta kaliyorlar.

Fakat akillari gozunde oldugundan ve bir baska ulkeyi bilmediklerinden, iyiyiz saniyorlar.

Arada bir, emekli maasini artiralim da Yunanistan gibi mi olalim diyen palavracilara inaniyorlar.

Onlar cift cubukla ugrasiyor, nerden bilsin Yunanistan'da emekli maasi kac Euro.
    Almanya bizi kıskanıyordan, sonra bıraktım ben.

Salak herif, eskiden dötünde don olmayanlar giderdi Almanyaya, sarışın Alman kızları ve biraya sarmayıp para biriktirenlerin tamamı mal sahibi oldu, oradan kafayı çalıştırsa olacak nerede o kafa?
    Son düzenleme : reha kaya; 02-06-2020 saat: 23:15.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu arada bugün halkbank ile konut kredisi işini görüştüm. Emekli de olsam gelir durumu önemliymiş ve ailenin gelirleri ile ( belgeli, maaş dökümleri ) giderlerine bakarak bana 400 bin tl . kredi verebileceklerini söylediler. Şimdilik düşünüyorum.
    Sn ressam faize kaç diyorlar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    borsadaki yabancı oranı bu günde düşmüş. Her gün düşüyor. Yabancı satıyor yerli alıyor.
    Sıradaki felaketimiz ne olacak acaba ?

Sayfa 58/1001 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •