Sayfa 624/1001 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben plavix ve coraspirin kullanıyorum sulandırılmış için
    Baya risk grubundasınız aman ha.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sn Hkm sizin önerileriniz nedir ?

Kendi hayatımdan örnek verirsem. Kendi iş arkadaşlarım maske takmayı bıraktı. Ofiste hayat normale döndü. Dışarıda sadece zorunlu olduğu için maske takılıyor. Akşam dışarı çıkıp grup halinde takılmalar tekrar başladı. Oyun parkları çocuklarla dolu. Ülke tamamen normale döndü. Ben bile bazen fazla mı abartıyorum diyorum. Bakanın performansını beğenmiyorum.
    Bu günler insanların sözle uyarılacağı değil zorla kuralların uygulanacağı günler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn egeli şubatda da aynı saçmalık yapıldı.Anlıyamadığım bir şekilde tüm dünyada görülen hastalık bizde yok dendi.Neden saptanamadı ne düşünüldü bilmiyorum.Ama o dönemde nasılsa bizde hastalık yok diye ihmalkar davranıp bizde gol yiyen çok oldu.Ölenlerin çoğu da bulaşıcı hastalık denip defnedildi.Şimdi de vaka artışı varsa bile bir şekilde bu bize yansıtılmıyor gibi düşünüyorum.Bu arada gol yiyen çok olacak.Siz milleti boşverin tanı alanların yüzde yüzde yirmisi hastaneye yatıyor yüzde onu yoğun bakıma yüzde 1.5,2 falan da ölüm oluyor.Asemptomatik değilseniz klinik bulgu varsa testle tanı aldıysanız yüzde 2 yakın ölüm oranı var.Bu hava yoluyla bulaşan bir hastalık için çok ama çok yüksek bir oran.Kim iyileşecek kim kötüleşecek bilinmiyor,tedavisi bilinmiyor,hastalık geçirdikten sonra normal olabiliyormusunuz bilinmiyor,tekrar yakalanırmısınız belli değil o kadar çok bilinmiyen fatör var ki ,hiç riske girilemez.Bence şubat ayındayız gibi düşünün ,önümüzdeki iki üç ay içinde mart ayındaki gibi bir tablo gözlenebilir.

Girdiğim entrydeki özenli ve dikkatli kelime seçimlerine çok takılmayın,aslında seçeceğim kelimeler ve gönlümden geçen cümleler çok farklı,ama neylersin ve de maalesef neyse anladınız siz onu.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tez mez yok rakamlara bakmayın Ankara acayip durumda urfa Diyarbakır Mardin bitik millet doktora bile gitmiyor. Birbirine bulaştırır.
    ankara oturan bırı olarak 39 yasında en yakın arkadasımı kalp krızınden kaybettım ama cenazesi koranalı muamelesi gördü. Doktor arkadaslardan ögrendıgmız kadarı ile kanda pıltılasma yapıp yada kalp kasını etkıledıgınden krize sebep olmakta imiş. Aslan gibi arkadaşım gitti.

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    ankara oturan bırı olarak 39 yasında en yakın arkadasımı kalp krızınden kaybettım ama cenazesi koranalı muamelesi gördü. Doktor arkadaslardan ögrendıgmız kadarı ile kanda pıltılasma yapıp yada kalp kasını etkıledıgınden krize sebep olmakta imiş. Aslan gibi arkadaşım gitti.
    İlk hastaneye gidiş nedeni neydi.Corona benzeri bulgularla mı hastaneye başvurdu.Kaç gün hastanede kaldı biraz ayrıntı verebilirmisiniz sn eksina.Nasıl bir tedavi uygulandı,

Yani misal klorakin verdiler mi.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İlk hastaneye gidiş nedeni neydi.Corona benzeri bulgularla mı hastaneye başvurdu.Kaç gün hastanede kaldı biraz ayrıntı verebilirmisiniz sn eksina.Nasıl bir tedavi uygulandı,
    sabah fenalasmıs o sekılde hastaneye gitmiş yogun bakımada girmiş vefat etmiş ..Aileside biraz ketum soramadık acık acık sagdan soldan duydugumuz seyler ama suda var kuzenide korana hastalıgı gecirmiş...koranadan hayatını kaybettıgını dusunmemız bu yuzden..aynı gun vefat etmiş

ayrıca her hangı bir kalp rahatsızlıgıda yoktu saglıklı idi kalp olarak

Sayfa 624/1001 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •