Sayfa 626/1001 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Forumdaslarimin bayramini kutlarim. Yalakalik kanimiza islemis. Sayin yoneticilerimizin bayramini en once kutlarim.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar vaka sayısı artarsa kısmını artık boşverin,açıklanan rakamlara da takılmayın, eylül ekim için hazırlık yapın.
    Hekim dostum,
    Tıbbi mi iktisadi mi?
    Tıbbi ne yapak kardeşim, biz borsacıyız borsacı?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    korona da soyle bir durum var.
    saglikli insanlar korona ya yakalanip hicbir belirti gostermeyebiliyor
    ancak bu virus kanda pihtilasma yaptigindan inme,felc,kalp krizi olarak saglikli insanlari vurabiliyor..
    Bizdeki sorun herkesin kendini hiç bir belirti göstermeyen hastalardan kabul ederek bir önlem almaması. Herkes süper sağlıklı görüyor kendini.
    bana en çok garip gelen ailelerin çocuklarını kendi haline bırakması, oysa bir kaç ay evvel sokağa çıkmaları bile yasaktı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. Boyle dahi (!) bir millet dunya da yok..!

Her sene 5.000 civarinda acemi kasap acilleri doldurur. hic degismez.

Kurbanliklar kacar, millet, apaciler gibi pesinde.

Belediyeler ne guzel, kurbanlik yakalama timi olusturdu, her yil iki kez tatbikat yaparlardi, dalga gectiniz.

Boyle millet dunyada yok.

Necip turk milleti..!

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Hekim dostum,
    Tıbbi mi iktisadi mi?
    Tıbbi ne yapak kardeşim, biz borsacıyız borsacı?
    Sn jmk elbet tıbbi.Sizin seviyenizdeki bir borsacıya tavsiye vermek benim haddim mi.Tıbbi kısmına gelince ikinci dalga ekime kalmaz başlar.Ayağınızı denk alın diyorum kısaca.Söylenen açıklanan rakamlar bence doğru değil,asıl rakamlar çok daha fazla ,kısaca düşüncelerim bu şekilde .Ne yapılmalı kısmına gelince,kesinlikle mümkünse evde kalınmalı fazla dışarı çıkılmamalı,sosyal temasları zaruri durumlar dışında sıfırlamalı,maskesiz asla dışarı çıkılmamalı,kolonya ile kardeş olunmalı,eve gelir gelmez eller sabunlanmalı yani bilinen şeyler yapılmalı sn jmk.Ha ikinci dalgada borsa ne olur,onu bilemem tabi.

6. Özellikle yatırımların son beş çeyrekte iki haneli küçülmesi, kredi genişlemesiyle artması beklenen tüketimin kıpırdamamasına bir de gelirsizliğin eklendiği şu pandemi döneminde, dağıtıldığı söylenen 3-5 milyar liranın nelere derman olacağı da başka bir konu. yatırımlar 5 çeyrektir neden sürekli düşüyor.?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn jmk elbet tıbbi.Sizin seviyenizdeki bir borsacıya tavsiye vermek benim haddim mi.Tıbbi kısmına gelince ikinci dalga ekime kalmaz başlar.Ayağınızı denk alın diyorum kısaca.Söylenen açıklanan rakamlar bence doğru değil,asıl rakamlar çok daha fazla ,kısaca düşüncelerim bu şekilde .Ne yapılmalı kısmına gelince,kesinlikle mümkünse evde kalınmalı fazla dışarı çıkılmamalı,sosyal temasları zaruri durumlar dışında sıfırlamalı,maskesiz asla dışarı çıkılmamalı,kolonya ile kardeş olunmalı,eve gelir gelmez eller sabunlanmalı yani bilinen şeyler yapılmalı sn jmk.Ha ikinci dalgada borsa ne olur,onu bilemem tabi.
    Sağol hekim bey.
    Ben tırstım bu işten.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    üniversiteler açılamaz dedik diye ne laf yedik, yok çalışmak istemiyor muşuz da vs vs. Online dersi zaten veriyoruz ama esnafı, kantincisi taşradaki üniversiteleri gelir kapısı olarak görüyor. Kapalı sınıfta en az 2 saat 60-70 kişiye ders anlatırsak korona festivali gibi bir şey olur diyor abdli ler.Ama türk milleti ne çok korkuyonuz lan havasında. Bende merak ediyorum ne olacak sonuçta.

Sayfa 626/1001 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •