Sayfa 627/1001 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bende de tansiyon felan var.
    Bu iş uzayacak galiba.
    Mağaramdan çıkmasam iyi olacak.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    üniversiteler açılamaz dedik diye ne laf yedik, yok çalışmak istemiyor muşuz da vs vs. Online dersi zaten veriyoruz ama esnafı, kantincisi taşradaki üniversiteleri gelir kapısı olarak görüyor. Kapalı sınıfta en az 2 saat 60-70 kişiye ders anlatırsak korona festivali gibi bir şey olur diyor abdli ler.Ama türk milleti ne çok korkuyonuz lan havasında. Bende merak ediyorum ne olacak sonuçta.
    Sn loner göstermelik açılsa bile 3 ay içinde kapanır,virüs ekonıomi de dinlemez ,politikada,virüsün doğası belli hastalığın ne olduğu nasıl seyrettiği nasıl bulaştığı belli,e her şey eski haline dönerse hastalık da eski haline döner.Mart ayında ne olduysa ekimde de o olur.Aptallığın tanımını einstein zamanında yapmış,aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek manasız.

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Tansiyon her insanda var o olmazsa zaten ölü olurdunuz .

Bu arada geçen sokak röportajı vardı Benim ailemin Ve yakınlarımızın ailesinde hiç yok demek ki korona yok diyor diş güçlerin uydurması ben inanmıyorum diyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Bu arada Almanya’ya hitler kalıntısı dedikten sonra Almanya dan Türkiye’yle swift ler geri dönüyormuş bir de %25 işlem parası kesiyorlarmış

5. İstanbul'un temmuz enflasyonu belli oldu.

ITO verileri.

İstanbul'da perakende fiyatlar aylık bazda yüzde 0,44, yıllık bazda yüzde 13,41 artış gösterdi.

https://www.dunya.com/ekonomi/istanb...-haberi-476706

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    üniversiteler açılamaz dedik diye ne laf yedik, yok çalışmak istemiyor muşuz da vs vs. Online dersi zaten veriyoruz ama esnafı, kantincisi taşradaki üniversiteleri gelir kapısı olarak görüyor. Kapalı sınıfta en az 2 saat 60-70 kişiye ders anlatırsak korona festivali gibi bir şey olur diyor abdli ler.Ama türk milleti ne çok korkuyonuz lan havasında. Bende merak ediyorum ne olacak sonuçta.
    Sn loner ffp3 maskelerinden edinin .Üstüne uyduruk maskelerden takın.Uyduruk maskeleri her dersten sonra değiştirin,ffp3 ün koruyuculuğu çok yüksek,ffp3 leri disposable kullanmaya ekonomik olarak kimsenin gücü yetmez,ama bu şekilde defalarca kullanılabilir.Ben hoca olsam o kadar öğrenciyle 2 saat anfide aynı havayı soluyacak olsam kesinlikle dediğimi yapardım.

Ha ffp3 ler bir ara piyasadan kaldırılmıştı ,sıradan vatandaşlara satılmıyordu,son durum nedir bilmiyorum.Ben tecrübeli bir türk vatandaşı olarak daha başta maske koruyucu değil propogandası yapılırken ne olur ne olmaz diye ffp3 den de bir miktar stoklamıştım.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Tansiyon her insanda var o olmazsa zaten ölü olurdunuz .

Bu arada geçen sokak röportajı vardı Benim ailemin Ve yakınlarımızın ailesinde hiç yok demek ki korona yok diyor diş güçlerin uydurması ben inanmıyorum diyor

Evladım bizimkisi yüksek olanından, yaşlanınca sen de bu jargonu kavrayacaksın.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 627/1001 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •