Sayfa 628/1001 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    üniversiteler açılamaz dedik diye ne laf yedik, yok çalışmak istemiyor muşuz da vs vs. Online dersi zaten veriyoruz ama esnafı, kantincisi taşradaki üniversiteleri gelir kapısı olarak görüyor. Kapalı sınıfta en az 2 saat 60-70 kişiye ders anlatırsak korona festivali gibi bir şey olur diyor abdli ler.Ama türk milleti ne çok korkuyonuz lan havasında. Bende merak ediyorum ne olacak sonuçta.
    Biraz çalışın da aşı neyim bir şey bulun.
    Hep yat hep yat nereye kadar...
    Yata yata ancak karpuz büyür.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ha ffp3 ler bir ara piyasadan kaldırılmıştı ,sıradan vatandaşlara satılmıyordu,son durum nedir bilmiyorum.Ben tecrübeli bir türk vatandaşı olarak daha başta maske koruyucu değil propogandası yapılırken ne olur ne olmaz diye ffp3 den de bir miktar stoklamıştım.
    FFP2 piyasada var.
    FFP3 var mı bilmiyorum...
    Tabiki fahiş fiyata...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    üniversiteler açılamaz dedik diye ne laf yedik, yok çalışmak istemiyor muşuz da vs vs. Online dersi zaten veriyoruz ama esnafı, kantincisi taşradaki üniversiteleri gelir kapısı olarak görüyor. Kapalı sınıfta en az 2 saat 60-70 kişiye ders anlatırsak korona festivali gibi bir şey olur diyor abdli ler.Ama türk milleti ne çok korkuyonuz lan havasında. Bende merak ediyorum ne olacak sonuçta.
    Universitede uzaktan eğitim sonrasında not ortalamaların yükseldiği söyleniyor sizin böyle bir gözleminiz var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ha ffp3 ler bir ara piyasadan kaldırılmıştı ,sıradan vatandaşlara satılmıyordu,son durum nedir bilmiyorum.Ben tecrübeli bir türk vatandaşı olarak daha başta maske koruyucu değil propogandası yapılırken ne olur ne olmaz diye ffp3 den de bir miktar stoklamıştım.
    Sn hkm zature aşısı hakkında ne düşünüyorsunuz.

O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu arada Almanya’ya hitler kalıntısı dedikten sonra Almanya dan Türkiye’yle swift ler geri dönüyormuş bir de %25 işlem parası kesiyorlarmış

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evladım muhabir bankalarını değiştirsinler.
    Komisyonun büyüğünü muhabir bankalar alır.
    Parayı kimle toka ettiğini bilecek insan.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sn hkm zature aşısı hakkında ne düşünüyorsunuz.

Elbet şart,bir şekilde hastalığa yakalanılırsa hastanede covid üstüne bir de başka hastalık binmesin diye bence yapılmalı.Covid maalesef tek başına da bay baya hastayı öldürüyor,gene de önlem olarak bence aşı faydalı.

Mehmet Hoca çok önemli uyarılarda bulundu: “Vaka sayımız 900’lerde ama bunların yüzde 62’si hastaneye yatıyor. Hiçbir ülkede böyle bir rakam yok. Amerika’da hastaneye yatış oranı yüzde 5 ila 10. Yoğun bakıma yatış oranımız ise yüzde 12. Dünya genelinde yoğun bakıma yatış oranı ise yüzde 1. Biz sadece hastalığı ağırlaşmış insanlara test uyguluyoruz. Belirtisiz gizli virüs taşıyıcılarına ulaşamıyoruz. Bunlar ve hastalığı hafif atlatanlar, virüsü bulaştırmaya devam ediyor. Bu şekilde vaka sayısını düşük seviyeye indirmek mümkün değil. Vaka sayılarını güvenli bir seviyeye indirmenin tek yolu var: Gizli ve hafif atlatan vakaları bulmaya yönelik bir politikayı acil hayata geçirmek. Yani yaygın test uygulamak.”

https://www.hurriyet.com.tr/amp/yaza...mpression=true

O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Şu anda matematiksel olarak kurtuluş var mı onu merak ettim. Burada kime güveneceğimiz sorusunu sormuyorum.
    Artik matematik olarak kurtulus var mi ? sorusu icin, cok gec diye dusunuyorum.

Yapilmasi gereken, suratle enflasyonu dusurmek icin, en acimasiz tedbirlerin,bir saat dahi kaybedilmeden hayata gecirilmesi gerekiyor bence.

1. Faizlerin %15 net'e cikarilmasi. Net diyorum, yani o faizin pesine taktigin vergileri ekleme.
    2. Damadi gorevden al.
    3. USD/TRY degerini, serbest piyasa degerine yukselt.
    4. Siyasi olarak, bir erken secim takvimi acikla, kac kac nereye kadar.

Acil olarak bunlar, yapilir mi ?

Hic sanmiyorum.

Sayfa 628/1001 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •