Sayfa 630/1001 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    tabii yata yata büyütüyoruz, ben uluslararası ilişkilerde aşı çalışması yapmadığımdan. 12 yıl kadromu vermeyen devlet 50tl fazla ödeme yaptığında 15 gün içinde öde diye talimat gönderiyor. Türk toplumu kadar bilimden uzak bir toplum görmedim. Ha ben çalışmalarıma devam ediyorum da nasıl olsa bir işe yaramayacak öylesine takılıyoruz.
    Konumuz covid olduğu için bu konunun detayına girmeyeceğim ama özellikle uluslarası ilişkiler konusunda akademik yayınların önemli olduğuna inanıyorum.

Doğu akdeniz, ege, kıbrıs vs konularında ne kadar çok uluslararası yayın çıkarırsak, konuya ne kadar geniş bir perspektiften aktarırsak karar alıcıların manevra alanını o kadar genişleteceğimize inanıyorum. Yoksa sözde tarihçilerin hülyaları ile şekillenen stratejilerle bir şeye ulaşamayız. Buna ilave olarak tv profesörleri yüzünden akademik dünyanın itibarınında azaldığını düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Neyse turizmde millet kan ağlıyor,çok batan olacak bu kış.Artık olan oldu ,ruslar daha da kötü hale getiremez olayı,hemen hemen gerçek vaka sayısı durumuna bakarsak yoğunluğu hemen hemen aynı olan iki sıvıdan birbirine geçiş o kadar da fazla olmaz.Çok da abartmamak lazım ,gelsin bakalım ruslar ,görelim bakalım neler olacak.
    “Malatya Valisi Aydın Baruş, kentte Koronavirüs vaka sayısının arttığını söyleyerek, ”Son 4 gündür günlük 100’lü rakamları aşıyoruz. Toplamda pozitif vaka sayımız 2 binin üzerine çıktı. Şu anda aktif olarak takip edilen bin civarında hastamız var” dedi. Sağlık Bakanlığı tarafından günlük yayınlanan Koronavirüs verilerinde ise Malatya’nın da dahil olduğu bölgede son 4 günde en fazla 45 vaka sayısı bildirdi.”

https://www.paraanaliz.com/2020/gunc...mpression=true

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    tabii yata yata büyütüyoruz, ben uluslararası ilişkilerde aşı çalışması yapmadığımdan. 12 yıl kadromu vermeyen devlet 50tl fazla ödeme yaptığında 15 gün içinde öde diye talimat gönderiyor. Türk toplumu kadar bilimden uzak bir toplum görmedim. Ha ben çalışmalarıma devam ediyorum da nasıl olsa bir işe yaramayacak öylesine takılıyoruz.
    Değerli hocam hemen kızma bunun uluslararası ilişkilere de etkisi vardır.
    Umut olmasa yaşayamayız.
    Siz değerli eserler bırakabilirsiniz, ama bize bakın yiyeceğiz, içeceğiz gübreden başka bir şey bırakmadan bu dünyadan göçeceğiz...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Neyse turizmde millet kan ağlıyor,çok batan olacak bu kış.Artık olan oldu ,ruslar daha da kötü hale getiremez olayı,hemen hemen gerçek vaka sayısı durumuna bakarsak yoğunluğu hemen hemen aynı olan iki sıvıdan birbirine geçiş o kadar da fazla olmaz.Çok da abartmamak lazım ,gelsin bakalım ruslar ,görelim bakalım neler olacak.
    Hocam Erzurum'da otelde kahvaltıda tabağına 10 tane yumurta koyan Rus turist görmüştüm. Erkeklerinin hepsi yapılı, güçlü kuvvetli, keyifleri yerinde, eşleri de oldukça güzel ve ailelerine mutluluk veren insanlardı. Bizim gibi cılız, eti kemiği görünen, yetersiz beslenen, evde sürekli bir dırdırla yaşamayı artık bir yaşam stili olarak benimsemiş, bi de hayata karşı zaten psikolojik olarak çökmüş vaziyette ölü gibi yaşayan, Allah canımı alsın da kurtulayım diyen insanların Ruslara göre Covid'e karşı daha dayanıksız av mahiyetinde olduğunu düşünüyorum.

5. Koronavirüs döneminde 32 bin 232 kişi daha milyoner oldu.

Türkiye'de dört aylık pandemi döneminde milyonerlerin serveti 210 milyar 874 milyon TL arttı, toplam milyoner sayısı ise 268 bin 602 kişiye dayandı.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/koro...r-oldu-1755495

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Koronavirüs döneminde 32 bin 232 kişi daha milyoner oldu.

Türkiye'de dört aylık pandemi döneminde milyonerlerin serveti 210 milyar 874 milyon TL arttı, toplam milyoner sayısı ise 268 bin 602 kişiye dayandı.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/koro...r-oldu-1755495
    Acaba bu sayiya, konutunun degeri milyon TL.yi gecen yurttaslar dahil mi ?

7. Bu İslamcı zevat ne yazık ki yalana alışkındır.

Cumhuriyetin gerçeklerini yalanla çürütmek isterler.

Yalanlarını, saptırmalarını, yanlışların, hiç utanmazları istediğiniz kadar kanıtlayıp yüzlerine vurun, tınmazlar bile ve on dakika sonra aynı yalan ve yanlışları inatla tekrarlamayı sürdürürler.

1800-1923 yılları arasında, başta 2. Abdülhamit olmak üzere Osmanlı padişahlarının kaybettikleri toprakları Lozan'da kaybettiğimizi yemin billah söylerler.

https://cumhuriyet.com.tr/yazarlar/o...eliyor-1755482

8. Bende bu sayfalara gelip, binbir yalan anlatan trolleri, cahil olanlar sanirdim, meger bunlarin atasporuymus.

Sayfa 630/1001 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •