Sayfa 671/1001 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Aracın plakası vida ile tutturulduysa ağır kusur sayılıyor.
    Benim ön plaka iki vida ile sabitlenmiş.
    Vize alamadım. Sonra yeni plaka bastırdım, taktırdım . 1 Hafta sonra anca vize alabildim.
    Plaka yıllardır öyleydi benim.
    Ama bu sene güncellenmişler ağır kusur kapsamına almışlar.
    Ben 25 temmuzda girdim 345 muayene ucreti 80 egsoz, plakada vida varmis, lpg tankinin süresi gecmis elediler ikisi de agir kusur, gecen sene bana satan pz.vnk soylemedi, 1000 lira tanktan girdi 450 civari da muayeneden, 600 sigortasi bitti ordan, 160 mtv'den ben bu kadar para yemiyorum...

Merak ettigim ben plakadaki vidalari söküp plakayi silikonla sabitledim yine muayeneden cakmayalim, muayenede de sira yok 18 ağustosa gun alabildim.

Bu arada kredi karti geçmiyor baskan yanlis hatırlıyor, bizzat sormustum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ah ülen dolar gene hayınları güldürdün. Abi tamam doları anladım da ruble bile artmış. Kron , Frank hepsi artmış. Korktum levaya bakmadım.

Ulan sizin paranız varsa bizim de kılıncımız var , göbeklitepe 'yi de cami yapalım da görün gününüzü.

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Ben 25 temmuzda girdim 345 muayene ucreti 80 egsoz, plakada vida varmis, lpg tankinin süresi gecmis elediler ikisi de agir kusur, gecen sene bana satan pz.vnk soylemedi, 1000 lira tanktan girdi 450 civari da muayeneden, 600 sigortasi bitti ordan, 160 mtv'den ben bu kadar para yemiyorum...

Merak ettigim ben plakadaki vidalari söküp plakayi silikonla sabitledim yine muayeneden cakmayalim, muayenede de sira yok 18 ağustosa gun alabildim.

Plakayı söktüm. Koltuğumun altına aldım. Araç ruhsatı ve Ağır kusur belgesi ile birlikte Şoförler odasının Plaka basım atölyesine gittim. 60 TL bayıldım.
    10 dakikaya yeni plakayı basıp elime verdiler.
    Sonra plakayı arabaya monte ettirdim.

Silikonla sabitlemek de olur umarım. Vida deliklerini macunla falan kapatın ki dikkat çekmesin.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku

Yeni plaka yaptirin derim.
    Bizim plakalar vidali degil gecmeli yuvada. Ama benim ihtiyar cimrilik yapmis, sadece ön plakayi yeni yaptirmis yerine gecirmis, arkaya da eski vidali plakayi gecirmis.
    Agir kusur diye plakadan caktik. Baska hata yok, ama caktik.
    Bu durumda randevusuz tekrar siraya girilebiliyormus. Yeni sira aldim ve bu arada yeni plaka yaptirdim. Ne olur ne olmaz her iki plakayida degistirdim ve gectim.

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Erdogans Fehler lösen einen türkischen Währungs-Crash aus
    Stand: 18:05 Uhr | Lesedauer: 5 Minuten
    https://www.welt.de/finanzen/geldanl...Crash-aus.html
    dedim bu alamanyada yasayan kesin fetocu bir dallaylama...

yanlış anlaşılma olmasın bu zmbirti geldiği zaman kesin pause moduna yada geri çekilme moduna giriyor.

6. Olmazsa ben de oyle yapiyim iki plakayi da sokup, soforler odasina gidiyim ne olur ne olmaz bir daha elerlerse bu sefer muayene ucreti de yaniyor bir 350 daha bayilmayalim.

Peki soforler odasina gitmek yeterli mi emniyete falan gidip ek1 vs duzenletmiyoruz degil mi?

Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    dedim bu alamanyada yasayan kesin fetocu bir dallaylama...

yanlış anlaşılma olmasın bu zmbirti geldiği zaman kesin pause moduna yada geri çekilme moduna giriyor.
    Yazinin icerigi burada yeterince var, okumaya gerek yok pek.

8.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Olmazsa ben de oyle yapiyim iki plakayi da sokup, soforler odasina gidiyim ne olur ne olmaz bir daha elerlerse bu sefer muayene ucreti de yaniyor bir 350 daha bayilmayalim.

Peki soforler odasina gitmek yeterli mi emniyete falan gidip ek1 vs duzenletmiyoruz degil mi?
    hangi şehirdesiniz ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 671/1001 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •