Sayfa 685/685 İlkİlk ... 185585635675683684685
Arama sonucu : 5477 madde; 5,473 - 5,477 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Selam dostlar.

7 Ağustos, Dolar/TL'de 7.30 opsiyon fiyatına ek olarak, örtülü faiz artırımı ile parasal sıkılaşma sürecine başlanılan gün olarak da kayıtlara geçti. Tam bir milat - bunun böyle olacağı belliydi. Otoritelerin duyuru ve açıklamalarını bir potada eritirsek, yeni dönem için elde edilen mesajlar çok açık:

TL'nin şu anda değerli olduğu konusunda konsensüs sağlandı. Tüm eforun, dövizde orta vadeli yükselişin ve yeni zirvelerin usturuplu bir şekilde gerçekleşmesi yönünde kullanılacağı bir dönem başladı. %1 banka makası, %2 vergi, valör, viop marjin artışı, gece sığ piyasada markaj vs. derken kimsenin çok kısa vadeli spekülatif pozisyona girmesi istenmeyecek. Ayrıca kredi kanallarının kısılması ve maliyetlerin artması sebebiyle azalacak kredili işlemler borsanın performansını olumsuz yönde etkileyecek.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Şu Bora Bey in hep bel altı konuştuğu için kızdığı jmk mı bu?hadi canım..nik değiştirenleri anlarımda forumda neden cinsiyet değiştirilir ki?bilemedim...
    İ.nelikten
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    690.69

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    JMK abimin olayını anlamadım. Neden ortadan kayboluyor. Abimdir yahut ablamdır onun bileceği şey. Cinsiyet saklama sebebi kendisinin kararı . Yazmayı bıraktıracak bir suç yahut kabahat görmüyorum ben .
    Ya da benim kaçırdığım sağlam bir kavga oldu buralarda .
    geçmişi çok sabıkalıdır en azından benim açımdan
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    690.69

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Puhahaa hakkaten oyle miymis, benim derin suphelerim vardi ama ben Tengri diye dusunuyordum, eskiden kimmis peki?
    2-3 farklı nükleer geldi bayan olduğunu kendisi söyledi dolayısıyla ya bayansı ameliyatla erkek oldu yada yalan söyledi
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    690.69

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Jmk yi tanirim
    Yazdiklariniz yersiz ve yakisiksiz olmus
    Kendisinin ekonimi bilgisi cok saglam
    Yazik ediyorsunuz
    sen eskiden yaşlı içinde ameliyatla çocuk mu oldun
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    690.69

Sayfa 685/685 İlkİlk ... 185585635675683684685

Yer İmleri