Sayfa 685/1001 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    JMK abimin olayını anlamadım. Neden ortadan kayboluyor. Abimdir yahut ablamdır onun bileceği şey. Cinsiyet saklama sebebi kendisinin kararı . Yazmayı bıraktıracak bir suç yahut kabahat görmüyorum ben .
    Ya da benim kaçırdığım sağlam bir kavga oldu buralarda .
    geçmişi çok sabıkalıdır en azından benim açımdan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Puhahaa hakkaten oyle miymis, benim derin suphelerim vardi ama ben Tengri diye dusunuyordum, eskiden kimmis peki?
    2-3 farklı nükleer geldi bayan olduğunu kendisi söyledi dolayısıyla ya bayansı ameliyatla erkek oldu yada yalan söyledi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Jmk yi tanirim
    Yazdiklariniz yersiz ve yakisiksiz olmus
    Kendisinin ekonimi bilgisi cok saglam
    Yazik ediyorsunuz
    sen eskiden yaşlı içinde ameliyatla çocuk mu oldun

Resmî Gazete : Bankacılık Kanunu uyarınca finansal kuruluş faaliyeti kabul edilenlerden en az birini yapan yurt dışında mukim kuruluşlara yapılan kambiyo işlemlerinde, banka ve sigorta muameleleri vergisi nispeti, satış tutarı üzerinden sıfır olarak uygulanacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bugün tekrar hatırladım
    Peki biz 3. Havalimanını Atatürk havalimanın süresi bittiğinde açsaydık ne kaybederdik. Şu anda ne kazandık.

Not: Pandemi öngörülemezdi. Eleştirisini kabul ediyorum. Ama siz erken fesih yaparken zaten havacılıkta oluşabilecek ani düşüş riskini kabul etmiş oluyorsunuz.

Atatürk Havalimanı’nın işletme hakkı Ocak 2021’e kadar TAV Havalimanları’ndadır. https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Atatürk_Havalimanı

İstanbul Havalimanı'nın açılması nedeniyle ticari uçuşlara kapatılan Atatürk Havalimanı'nı 2021 yılına kadar işletme hakkı bulunan TAV'a, kâr kayıpları nedeniyle DHMİ tarafından 389 milyon euro (yaklaşık 2.5 milyar TL) tazminat ödenecek. Yüzde 44,45'i halka açık olan TAV'ın yüzde 46.12'si, Fransız Aeroports de Paris Grup'a ait

https://www.google.com.tr/amp/s/m.ha...er-2553190-amp

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Eskiler ben yaşlandım unuttum Julia luthorun diğer niki neydi

UPDATE 2-Ratings agencies warn Turkey it may need to hike rates
    https://mobile.reuters.com/article/a...mpression=true
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    İlahi Başkanım, sanki İktisadi ve Ticari Bilimleri siz okudunuz.
    Urfa da oxford vardı da baskan mı okumadı.

Sayfa 685/1001 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •