Sayfa 740/1001 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Eskiden de vardı o tebeşir sınav Kağıtı ders için fotokopi kağıtı her ay para ödenirdi eskiden de yeni bir şey değil ki o

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Berat abim konusunca herkes dağılmış . Gerçekleri duymak canınızı sıktı değil mi? Dün demiştim bakkaldan makarnayı dolarla mı alıyorsunuz. Dolarla ne işiniz olur . Maaşınız TL, harcamanız TL. Çok şükür vergilerimiz bile TL. Azcık mutlu olun yav.
    Kendi secmenleri icin soylenmis sozler, onlardan tv izleyen varsa da hakkaten ya demis gecmislerdir.

3. Tupras’n zararı. Bist’i aşağı çeker mi sizce..

4. Virüs başından beri çevremde hiç pozitif yoktu. Bu hafta 2 müşterimde ailecek komple pozitif olduklarını söyledi. İkiside bağcılarda. Dikkatli olmak lazım. Sanki insanlar boşverdiği için şu an vakalar tepenin tepesinde. İşim pastane fırın tatlıcı ambalajı. Bu adamlar baya kişi ile muhattap oluyor zaten.

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Virüs başından beri çevremde hiç pozitif yoktu. Bu hafta 2 müşterimde ailecek komple pozitif olduklarını söyledi. İkiside bağcılarda. Dikkatli olmak lazım. Sanki insanlar boşverdiği için şu an vakalar tepenin tepesinde. İşim pastane fırın tatlıcı ambalajı. Bu adamlar baya kişi ile muhattap oluyor zaten.
    Evet benim de çok yakınımda 3 vaka çıktı. Sen işin nedeniyle ekstra dikkat et başkan aman.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Evet benim de çok yakınımda 3 vaka çıktı. Sen işin nedeniyle ekstra dikkat et başkan aman.
    Adam telefonda bi de son birkaç gün kaldı, 8. Gündeyim.haftaya kesin uğra konuşuruz hem diyor ))

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sadece 700 yıl mı, öncesinde de mis gibi yönettiler.

1 Çinli prenses gönderip ülkeyi zaptediyordu adamlar. Tonyukuk bile şu Çinlilerin yumuşak ipeğine ve yumuşak prensesine aldanmayın demiş. Sonra da bunlar unutur diye düşünüp taşa yazdırmış ama ne fayda .

Araplar da bir elimize defter diğer elimize kılıç verip atıl kurt dedi asırlarca , hala da ensemizdeler.

Eskiden sinirlenince atağa kalkıp her şeyi düzeltiyorduk kas gücüyle ama yeni dünya eski dünya değil artık.
    Geçmişte bizi güçlü organizasyon yeteneğimizdi. Şimdi iki ortak şirket kuramazken o dönemde toplanıp ordu kurabiliyorduk.

Bizim şu anki sorunumuz arada sıkışmış olmamız. görünen o ki ne yaparsak yapalım avrupa bizi kendi dünyasından biri olarak kabul etmeyecek.
    Ne kadar müslümanız desekte araplar bizi sevmeyecek (bizi sevmeyen arapların gücünün kaynağının halk değil, orduları ve monarşileri olduğunuda not almak gerekiyor.)
    Toparlarsak kendi yolumuzdan gideceğiz. Ama gerek ermenistan-azerbaycan, pakistan-hindistan, israil-filistin gibi geçmişten bize kalan ama direk bizimle ilgisi olmayan sorunların ağırlığı ile yaşamaya devam edeceğiz.
    O egeli ben değilim

Günaydın ,

Damat dolarla mı maaş alıyorsunuz diye sorduğunda , ah nerede efendim dolarla alsak hiç bir sıkıntımız olmazdı denilse ne olurdu?

usd/try 7,3281

Sayfa 740/1001 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •