Sayfa 951/1001 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Tater Remazan'ım demiştin galiba? Öyle hatırlıyom.

Haklısın aslında.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Insan muazzam gelismis bi varliktir ya
    Mesela nikola tesla nin yetmis yil evvel alevler sacarak show yapan gorsel efekt hareketlerini
    Gunumuzde bnm oto elektrukci akuyu degistirirken yapiyo
    Gec dahi olsa bu bi tekamuldur
    Ama maymun yetmis sene oncede muz soyardi bugunde ayni
    Tezin yanlis sayko bey gardas
    Bi sonraki tez gelsin

3. Aynen ufakken iyice tatardik zamanla buyuyunce azaldi amcalar Dalga gecerdi kizmiyodum anlamiyodumda hosumada gidiyodu

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    İnsan en ilkel hayvan türü yoksa öyle olmasa tek bir cins olarak hayatta kalmazdı değil mi

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    İnsani ayakta ve hayatta tutan sey beyin ve bilinc evrimi yoksa yok olurdu insan....
    Ne olduysa protein alimi vs beyin gelisimine yok acti da evrim gecirirken guclendik ama ciplak kalinca dogaya karsi savunmasiz kaliyoz virus karsisinda kaldigimiz gibi....
    İns asi ilac bulunur da atlatiriz....

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Insan muazzam gelismis bi varliktir ya
    Mesela nikola tesla nin yetmis yil evvel alevler sacarak show yapan gorsel efekt hareketlerini
    Gunumuzde bnm oto elektrukci akuyu degistirirken yapiyo
    Gec dahi olsa bu bi tekamuldur
    Ama maymun yetmis sene oncede muz soyardi bugunde ayni
    Tezin yanlis sayko bey gardas
    Bi sonraki tez gelsin
    Sigara kullanmıyorum ama nikotin tesla diye okudum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sigara kullanmıyorum ama nikotin tesla diye okudum.

Iste bak sende tekamul ediyon yavasca
    Yani yanlis okudugun seyin yanlis oldugunu kendin kesfediyon

7. Benim bildiğim memeliler, canlılar içinde en gelişmiş grup. Çünkü beyinleri 3 katmanlı. memeliler içinde de insan en gelişmişi.

Ben gelişmiş olmayı metamorfoz kelimesiyle açıklamaya çalışıyorum. Türkçeye başkalaşım olarak çevrilebilir.

Mineraller simetriktir. Önden,arkadan,sağdan,soldan,üstten,alttan nereden bakarsanız bakın simetriktirler.

Mineraller bitkileri oluştururlar. Bitkiler, minerallere göre daha bilinçli varlıklardır. Bitkilerde genel olarak üst ve alt simetri bozulmuştur. Ültte dalları,yaprakları,çiçekleri var. Altta ise kökleri bulunuyor. Bitkiler sağdan-soldan, önden-arkadan bakıldığında yine simetriktirler, genel olarak.

Mineraller hayvanları da oluştururlar. Hayvanlar bitkilerden de bilinçlidirler. Hayvanlarda, bitkilerdeki alt-üst simetriye ek olarak, ön ve arka simetrinin de bozulduğu görülür. Üstte sırtı, altta ayakları, önde başı arkada kıçı var. Hayvanlarda sağ ve sol simetri durmaktadır.

İnsanda da hayvanlardaki gibi alt-üst ve ön-arka simetri bozulmuş, sağ-sol simetri durmaktadır. Fakat insan diğer hayvanlardan farklı olarak iki ayağı üzerinde dikilmektedir.

Çok açık görülmektedir ki, bilinç arttıkça simetri bozuluyor. İleride insanın sağ-sol simetrisinin de bozulacağı gayet açıktır.

Coronavirüs'de de simetriye bakmak lazım. Canlı mı? Cansız mı olduğu tartışılan bir yaratık bu.

Hayvan mı, bitki mi olduğu tartışmalı yaratıklar da var mesela mercanlar.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Iste bak sende tekamul ediyon yavasca
    Yani yanlis okudugun seyin yanlis oldugunu kendin kesfediyon
    Tesla araba markası değilken bilirdik onu, filmi vardı. Prestige diye.

O egeli ben değilim

Sayfa 951/1001 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •