Sayfa 985/1001 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Türkiye, Otomatik Banka ve Finansal Bilgi Değişimi Anlaşması'nı imzalar imzalamaz, yurt dışındaki Off-Shore hesapların peşine düştü.
    Zenginlerin kaçırdığı 500 milyar dolara yakın paraya ulaşmak için hazırlıklar yapılıyor.

MASAK, İstanbul'da bir aracı kuruma giderek İsviçre, Lichtenstein, Man Adası, Şeysel Adaları, Virjin Adaları ve vergi cenneti adalara para gönderenlerin listesini aldı.

Önce bilgi değişimini kabul eden İsviçre, Türkiye'nin askeri operasyonlarını bahane edip süreci durdurdu. İsviçre'nin bilgi paylaşımını kısa süre sonra açması bekleniyor.

Aksi halde İsviçre de kendi ülkesindeki Türklerin, Türkiye'deki hesaplarını göremeyecek.

Hata yapıp anlaşmaya gurbetçileri koruyan çekince koymayan Ankara, onları kurtarmak için de ara çözüm arıyor.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...gecti-6032806/
    bu sene ödememiz gereken fiziki dolar borcumuz var malum turizmden de para gelmedi reyiz el atacak yastık altına bu gidişle

2.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Ayhan Bey, size ve ailenize geçmiş olsun. Acil şifalar.
    Bu hafta sonu Ankara 'ya geleceğim umarım herhangi sorun yaşamadan dönerim.
    Valla benimde Ankara da işim var ,kamu dairesi,vekalet kabul etmiyor,şu lanet korona olmasa atla otobüse,aştiye gelince bin taksiye 1 saat içinde işini hallet tekrar dön otobüsle ama şimdi özel araçla gitmek zorundayım,aradım,telefona çıkan yetkili;belgeleriniz eksiksiz gelmiş,istediğiniz zaman gelin işleminizi yapalım dedi ama yanımda gezen yusuf-yusuf kardeşler aynı fikirde değil bilmiyorum ne zaman giderim artık...

Mavi Vatan nasıl doğdu? Doktrinin mimarları Cem Gürdeniz ve Cihat Yaycı anlatıyor

https://m.youtube.com/watch?v=MiZmZQZ1qiU

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun. Bir an evvel cümleten sağlıklı günlere kavuşacağız. Benim de çok yakın çevremde görülmeye başlandı. Apartmandan 2 aile ile bir müşterim de korona nedeniyle karantinadalar.
    Abidinpaşa dayım komşular kendi akrabalarını sayıyordu dün akşam belki 10 kişi saydılar buradamı beypazarında mı bilmem ama halka daralıyor.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Valla benimde Ankara da işim var ,kamu dairesi,vekalet kabul etmiyor,şu lanet korona olmasa atla otobüse,aştiye gelince bin taksiye 1 saat içinde işini hallet tekrar dön otobüsle ama şimdi özel araçla gitmek zorundayım,aradım,telefona çıkan yetkili;belgeleriniz eksiksiz gelmiş,istediğiniz zaman gelin işleminizi yapalım dedi ama yanımda gezen yusuf-yusuf kardeşler aynı fikirde değil bilmiyorum ne zaman giderim artık...
    Kredili ev almıştım dask ve konut sigortası bitmişti. Şubeyi 30 kere aradım. Açan yok. 444 lü numarasını arayıp şikayet ertim dönen olmadı. Bu covid muhabbeti çıkınca 444 lü numarayı aradım. Bakın şu anda covid nedeniyle evdeyim şubenizi 30 kere aradım size şikayer dilekçesi yazdım dönüş bile olmadı.eğer şubedwn biri beni aramazsa yarın şubeye gideceğim. Her yere öksüreceğim ve şubeden çıkıp geleceğim işlem yapmaya kalkan olursa elimdede telefon kayıtları var sizin yüzünüzden karantinayı bozdum şubeye gittim diyeceğim dedim. 1 saat olmadı. Şubeden aradılar poliçelerdwn ne kadar borcum olduğunu söylediler hesaba para aktardım. Dün akşam üstüde poliçeleriniz yenilendi mesajı geldi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sevgili Ayhan başkan geçmiş olsun. Siz ve değerli ailenize acil şifalar diliyorum.

7. İçişleri Bakanlığı, koronavirüs tanısı konan ancak izolasyon koşullarına uymayarak risk yaratan kişilere ilişkin genelgeyi 81 il valiliğine gönderdi.

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre evde izolasyon koşullarını ihlal eden kişiler, karantina süreçlerini yurt ve pansiyonlarda tamamlayacak.

Yurt ve pansiyonların güvenliği, mülki idare amiri gözetiminde kesintisiz sürdürülecek, bunun için yeteri kadar personel görevlendirilecek.

https://www.mynet.com/icisleri-bakan...i-110106588475

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kredili ev almıştım dask ve konut sigortası bitmişti. Şubeyi 30 kere aradım. Açan yok. 444 lü numarasını arayıp şikayet ertim dönen olmadı. Bu covid muhabbeti çıkınca 444 lü numarayı aradım. Bakın şu anda covid nedeniyle evdeyim şubenizi 30 kere aradım size şikayer dilekçesi yazdım dönüş bile olmadı.eğer şubedwn biri beni aramazsa yarın şubeye gideceğim. Her yere öksüreceğim ve şubeden çıkıp geleceğim işlem yapmaya kalkan olursa elimdede telefon kayıtları var sizin yüzünüzden karantinayı bozdum şubeye gittim diyeceğim dedim. 1 saat olmadı. Şubeden aradılar poliçelerdwn ne kadar borcum olduğunu söylediler hesaba para aktardım. Dün akşam üstüde poliçeleriniz yenilendi mesajı geldi.
    başkanım hemen çözümü bulmuş seve seve işini gördürmüş

Sayfa 985/1001 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •