Sayfa 101/1001 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Seyahat kısıtlaması kalktıysa bu yasaklar son gün açıklanmamalı .. Plan yapan çok kişi vardi hele dün sağlık bakanının açıklaması sonrası bu planlar daha da artmıştı ne olacak onlar ? Pazartesi , salı , carsamba açıklanamaz mi bu ? Hayret vallahi ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yarın gece 22:15'te açıklasalar şaşıracak varmı, bence yoktur.
    Ben 15 te çıksam İstanbul’dan öyle yapsaydı keşke

Hava güzel diye plan yaptık suya düştü

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sonucta Reha'nin dedigi gibi hepiniz oleceniz..
    Bana ne başkası ölsün. ..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Virüs, hayt huyttan anlamıyor demekki, daş kesil üleyn deyince olmuyor.

Virüs belli, hastalık belli, toplum belli.

Millet sağlığı için değil cezalardan korkutuğu için oturmuş evinde . Hadi oynayın deyince kendilerini sokağa atıyorlar.

Kimdi, insan rasyonel bir varlık değildir diyen. Keyness 'ti galiba, olmadı Descartes.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Seyahat kısıtlaması kalktıysa bu yasaklar son gün açıklanmamalı .. Plan yapan çok kişi vardi hele dün sağlık bakanının açıklaması sonrası bu planlar daha da artmıştı ne olacak onlar ? Pazartesi , salı , carsamba açıklanamaz mi bu ? Hayret vallahi ..
    18 sene geçmiş bunlara hala hayret vallahi diyene ben de hayret vallahi diyorum..!!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bazı toplumlar zorbalıktan anlar. Kendi iyiliğine olan şeyleri bile kafasına vura vura yaptırmak zorunda kalırsın.

Toplumların da insanlar gibi yaşı yahut zeka yaşı vardır. Kimi toplumlar 5 yaşındadır, kimisi 20 , kimisi 50 .

5 yaşındaki çocuklara, elini o prize sokma dersin yine sokar . Sokma dersin yine sokar . Şaplağı yedi mi bir daha elini sokmaz .

THY genel müdürü : 15 ili kapsayan hafa sonu sokağa çıkma kısıtlaması nın hafta sonu iç hatlarda seyahat edecek yolcularımızı etkileyip etkilemediği, ilgili kurumlardan teyid edildikten sonra sizlerle paylaşılacaktır.

Şu an için lütfen çağrı merkezimizi bu sebeple aramayınız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    THY genel müdürü : 15 ili kapsayan hafa sonu sokağa çıkma kısıtlaması nın hafta sonu iç hatlarda seyahat edecek yolcularımızı etkileyip etkilemediği, ilgili kurumlardan teyid edildikten sonra sizlerle paylaşılacaktır.

Şu an için lütfen çağrı merkezimizi bu sebeple aramayınız.
    Yine bir karmaşa bir plansızlık oluştu. Normalleşmenin sonuçları iyi gelmiyor demekki.
    Nosce Te Ipsum ... Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 101/1001 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •