Sayfa 413/1001 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dünya ikinci dalgayı bekliyor biz okulları açıyoruz. Fazla beklememek için mi acaba.
    Bugün MEB 2020-2021 çalışma yakvimini açıkladı.
    Günlük vaka sayısında azalma olmazsa velilere ikna etmek zor olur.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bugün MEB 2020-2021 çalışma yakvimini açıkladı.
    Günlük vaka sayısında azalma olmazsa velilere ikna etmek zor olur.
    Seneye kız 8. Sınıf internetten eğitimle bir halt olmayacağını bu sene gördük. Seneye sınava internetten hazirlanmak boşa kürek cekmek. Muhakkak okula gidip birebir eğitim şart. Oglan bu sene universite 4 e geçti en onelmli senesiokula gitmeden staj yapmadan ne yaparlar bilmem 2 sene bosa gidecek. Bir yansa corona bir yanda bosa giden yarimsene belki önümüzdeki senenin tamamı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dünya ikinci dalgayı bekliyor biz okulları açıyoruz. Fazla beklememek için mi acaba.
    Hastalık gündemden düştü. AB’nin seyahat kararlarına bakarsanız. Hastahaneler dolasıya kadar kimse bu konuya bir daha bakmayacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Küresel araştırma: Virüs daha kolay bulaşmasını sağlayan mutasyon geçirdi.

Tamam da aga, daha ne kadar kolay bulaşabilir. Sosyal medyadan da bulaşabilir mi acaba, kapatsak mı sosyal medyayı.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku

Tamam da aga, daha ne kadar kolay bulaşabilir. Sosyal medyadan da bulaşabilir mi acaba, kapatsak mı sosyal medyayı.
    Dolmuştan bulaşmadığı kesin gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sn. Denize'de, geçmiş olsun diyelim bu arada.
    Ben artık bu pandemi konusunda tüm dünyada iki tür insan olduğuna inanmaya başladım;1-her şeyi kuralına uygun yapmaya çalışan,kendi ve çevresindekilerin sağlığına önem verenler,2-saldım çayıra zihniyetindekiler...birinci grup sayesinde toplum ayakta kalıyor...

Ancak bu ikinci grupta öyle bazı insanlık düşmanları var ki ,hastalığını gizleyip toplum içerisine çıkıyor veya başka insanları mağdur ediyor,örnek;sayın üyenin akrabası veya Konya da elektronik mağazası sahibi,adamın testi pozitif,65 yaş+,iş yerine gidiyor ve halk sağlığı uzmanlarına evde yatıyorum diye yalan söylüyor,bunlar insanlıktan anlamaz en az 10 bin tl ceza yaz bir daha o evden adımını atmaz dışarı...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Herkes bilinçli olsa dahi bu fikriyatın gerekli itinayı göstereceğini sanmıyorum. Üstelik o fikriyatın üstüne bir de muhataplar çocuk olacak , ergen olacak .

Yapılan sınavlarda dahi neler konusuldu. O sınavların hergün yapıldığını düşünün.

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku

Bu kadar kolay bulaşan virüsten iyi yırttım sayılır. 3 gün boyunca ortalama bir saat aynı arabada yan koltukta bacanak hastane geliş gidiş.
    El temizliğine aşırı önem vermem, kurallara uymam. Geçen ay tek başıma 9 saat yolculuk yapmama karşın maskeyi hiç çıkarmadım.Alışkanlıktan.Pandemi öncesinde de arabamda kolonya eksik olmazdı.

Sayfa 413/1001 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •