Sayfa 20/1001 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Küfür etmeyin efem, fırçlayın, boyayın, rütuşlayın, hafif dokunuşlarla şuraya bir de ağaç dalı çizin.
    Bugün gezinti yaparken, bir sitenin bahçesinde oturan 3 ihtiyar gördüm. Selam verdim '' Bu sitede satlık fiyatları nedir, aidat nedir ? huzur nasıldır '' benzeri sorular sordum. Adamlar dan biri bana anlatmaya başlamıştı ki, biraz genç olanı '' siz nerelisiniz, ne iş yapıyorsunuz, nerede oturuyorsunuz, kaç paranız var'' türü sorular yağdırdı.

Salavat getirerek , '' sizin vereceğiniz bilginin de, sizinde .... '' diye saydırarak ayrıldım oradan. Memlekete bak yahu.

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bugün gezinti yaparken, bir sitenin bahçesinde oturan 3 ihtiyar gördüm. Selam verdim '' Bu sitede satlık fiyatları nedir, aidat nedir ? huzur nasıldır '' benzeri sorular sordum. Adamlar dan biri bana anlatmaya başlamıştı ki, biraz genç olanı '' siz nerelisiniz, ne iş yapıyorsunuz, nerede oturuyorsunuz, kaç paranız var'' türü sorular yağdırdı.

Salavat getirerek , '' sizin vereceğiniz bilginin de, sizinde .... '' diye saydırarak ayrıldım oradan. Memlekete bak yahu.
    Oyledir bizim millet.

Emekliyim dersin, nereden der.

SSK dersen, eksi eksi bakar.

Ozetle bizim millet insanin zengin olanini sever.

3.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Eve ipotek koyacağı için hiç bir şey istemezler.
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Hayat sigortasi isterler.

Ipotek koymasina ragmen, hukuku baypas etmek icin mutlaka istiyorlar.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    verirler ancak sigorta primin yüksek olur

Hayat sigortasında sorun yok. Zaten kredi bitene kadar yaşamam. Çocuklara borç kalmasın.

Gerçekten kredi verirseler, içi dökülen bir daire almayı düşünüyorum. Sonra benim lazlara içini süsleterek %30 kazançla satsam yeter.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Boşverin evi mevi efem, kredi çekip marstan bir kaç milyon metre kare arazi alın.

30 seneye kalmaz yerleşir insanlar oraya.

Hele de biz 3 şeritli yol yaptık mı oraya, müthiş rant olur.

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Düşük faizle kredi verseler ne olacak abi , satıcılar faiz oranına göre fiyat bindiriyor . Yüzde 1 'den almakla 0.64 'ten almak arasında bir fark yok aslında.
    Cep to cep olursa sorun olmaz heralde, Adam kredi çekip karısının evini alsa mesela
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Oyledir bizim millet.

Emekliyim dersin, nereden der.

SSK dersen, eksi eksi bakar.

Ozetle bizim millet insanin zengin olanini sever.
    Ben genelde bu tür konuşmaları yapanlara çok ayar olduğumdan , keyfim yerinde olduğu zamanlar dalgamı geçiyorum.

- Abi ne iş yapıyorsun ?
    - Kavatlık yapıyorum.

- Nasıl yani abi ?
    -- Bayağı kavatlık be oğlum.

- ALLAH, ALLAH adama bak yahu.......

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Cep to cep olursa sorun olmaz heralde, Adam kredi çekip karısının evini alsa mesela
    YTD
    onu yapamaz sistemden çıkıyor banka kredi vermez
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Boşverin evi mevi efem, kredi çekip marstan bir kaç milyon metre kare arazi alın.

30 seneye kalmaz yerleşir insanlar oraya.

Hele de biz 3 şeritli yol yaptık mı oraya, müthiş rant olur.
    istanbuldan izmire arabayla otoban ve köprülerle gitmek 500 kağıda patlıyor burdan marsa bizimkilerin yaptığı otobana kaç para verirsin biliyormusun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 20/1001 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •