Sayfa 29/1001 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sadece sağlık çalışanlarına üzülürüm. Bu iş tekrar patlarsa olan onların izinlerine olacak. Tabiki bizde mağduruz aile büyüklerini hastahaneye kontrol için götüremiyoruz. Bu iş bitince haklı olarak doktorlar izine çıkacak bu sefer doktor bulamayacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir kesim zaten dikkat etmiyordu, dikkat eden kesim ise sıkıldı. Bu yüzden ikinci dalga gelirse daha şiddetli gelir bana göre.

2. https://twitter.com/Ve_fakat_/status...55359620009984 Bunun amacı nedir ? ne yapmak istemektedir ?

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bir kesim zaten dikkat etmiyordu, dikkat eden kesim ise sıkıldı. Bu yüzden ikinci dalga gelirse daha şiddetli gelir bana göre.
    New mexico asıllı ispanyol gribinin en ağır fazı ağustosta yaşanmış.

O egeli ben değilim

4. Bizim basimiza gelen olay su, dedem 97'de oldu 20 dairesi vardi dukkan, tarla vs cabasi digerlerinde veraset olayi sorunlu oldugu icin sadece daire olarak anneme 3 daire dustu fakat anneannem sagliginda kendisine dedemden kalan 5 dairenin 4'unu 2 dayima pay etti kendisi 1'nde oturuyor yani anneme dusecek 1 daire buharlasti, bu olayda zaman asimi gibi bir durum yok değil mi?

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ikinci dalga gelirse cok buyuk kaybedecek olanlar var.

Ben sahsen sanmiyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bilim kurulu sessiz. Biz onlardan daha iyi mi bileceğiz. Coğrafya kaderdir. Sen istediğini yap toplum disiplinli olmadıkça sonuç değişmez.

Ama ne olursa olsun resmi açıklamalara bakınca bizim yanıldığımız ortaya çıkacak. Çıkmak zorunda.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ikinci dalga gelirse cok buyuk kaybedecek olanlar var.

Ben sahsen sanmiyorum.
    İkinci dalga gelirse, geldiğini kim sana söyleyecek abi ;)

8. Bu sabah belediye otobüsünde , boş bırakılan ve uyarı yazısı olan koltuğa oturan kişiye '' bu koltuk boş kalacak diye yazıyor '' hatırlatması yaptığımda '' Bu canı ALLAH verdi, ancak O alır. İnsanlara eziyet etmek için uydurulmuş işler. '' diye başlayarak 5 dk. susmadı. Kalktım ayakta gittim geri kalan yolu.

Akşam üstü , toplu taşıtlarda %50 tedbirini kaldırdılar. Feraset sahibi adammış !! )

%50 kapasiteyle devam etseler, büyükşehirlerde insanlar işe gidecek araç bulamaz. Haliyle sağlık mı, ekonomi mi dediler ve zaferi para kazandı.

Sayfa 29/1001 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •