Sayfa 210/1001 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Buradan bunu yazmanızına hem üzüldüm hem şaşırdım .. Madem cezadan memnun değilsiniz bunun yeri burası mı ? Bana yada yönetime yazsaydınız ya ? Ayrıca Size verdiğim cezanın açıklamasını da keşke buraya yazsaydınız . Madem yazmadınız ben yazayım - Bu başlıkta kaç kez mesaj sildim gördünüz uyarı yaptım gördünüz ama buna rağmen bu üslupla devam etmeniz üzücü , gelen şikayetlere karşı sadece sildim geçtim ama durmuyorsunuz , siz böyle yaparsanız ben ne yapayım ? - . Attığınız tek mesaj icin degil ısrarla ve sürekli atışmaya sebep olacak insanları küçümseyecek mesajlarınız sebebiyle bu cezayı aldınız . Ayrıca yazdığınız bu mesajlar icin en az 6-7 tane şikayet geldi hepsini sildim geçtim ama ısrarla devam ettiğiniz için bu cezayı vermek zorunda kaldım . Durum budur buradan da bir tartışmaya girmeyeceğim sadece açıklama yapmak istedim , iyi günler .
    Ben şimdi Medwig üstada da hak verdim.
    Atışacaksanız sesli tilifondan atışın...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Buradan bunu yazmanızına hem üzüldüm hem şaşırdım .. Madem cezadan memnun değilsiniz bunun yeri burası mu ? Bana yada yönetime yazsaydınız ya ? Ayrıca Size verdiğim cezanın açıklamasını da keşke buraya yazsaydınız . Madem yazmadınız ben yazayım “Bu başlıkta kaç kez mesaj sildim gördünüz uyarı yaptım gördünüz ama buna rağmen bu üslupla devam etmeniz üzücü , gelen şikayetlere karşı sadece sildim geçtim ama durmuyorsunuz , siz böyle yaparsanız ben ne yapayım ?“ . Attığınız tek mesaj icin degil ısrarla ve sürekli atışmaya sebep olacak insanları küçümseyecek mesajlarınız sebebiyle bu cezayı aldınız . Ayrıca yazdığınız bu mesajlar icin en az 6-7 tane şikayet geldi hepsini sildim geçtim ama ısrarla devam ettiğiniz için bu cezayı vermek zorunda kaldım . Durum budur buradan da bir tartışmaya girmeyeceğim sadece açıklama yapmak istedim , iyi günler .
    İlk cezada sana özel mesaj ile anlatmıştım, hatalı bir ceza verdiğini.

Bir haftayı hak etmiş miydim o ilk cezada. ?

- - Nerede şimdi bana ana avrat küfreden adam. ?

- - Ana avrat küfettiğini de size şikayet ettim, dikkate almadınız. Ben gidince de arkamdan bunu marifet gibi yazdı durdu. Gene müdahale etmediniz.

- - Ana avrat küfrettiği zaman müdahale etmediğiniz için şimdi burada yok, o da güzel bir ata bindi gitti.

- - İlk cezayı hoş gördüm, ama bu son cezayı asla hoş görmem.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Reha ağabey bu konuya parmağını at lütfen.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bir de şu konu var, kaçak et keseceklermiş:
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Dinde kacak et yoktur. Daha doğrusu kacak yoktur. Hn kisinin yeni adam nikahlisi tanıyacağım izin vermiyorum hakkı diye birşey yoktur. Usule göre nikah vardır. Adet müslüman kadın 4 cariye sonsuzdur. Mehri verdikden sonra boşamak adama aittir. Bir kaç ay beklenir bebek var ise babaya ait olur. Yok böyle değil diyen var ise biraz araştırsın. Araştırdım doğru imiş der ise şehadet tekrarı fena olmaz.

5. Evet, medwig'in açıklaması bana da mantıklı geld!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Saatlik.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Reha ağabey bu konuya parmağını at lütfen.
    Konunun içinde olmasam dahi 16 yıllık forum tecrübemle, olayların Sn. Mustafa beyin yazdığı gibi geliştiğine emindim.

Mustafa beyden önce, tam o iş tek yazı ile olmaz gibi bir şeyler yazacaktım ki, en yetkili şahıs tarafından kahvaltıya çağrıldım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Konunun içinde olmasam dahi 16 yıllık forum tecrübemle, olayların Sn. Mustafa beyin yazdığı gibi geliştiğine emindim.

Mustafa beyden önce, tam o iş tek yazı ile olmaz gibi bir şeyler yazacaktım ki, en yetkili şahıs tarafından kahvaltıya çağrıldım.
    Saat 15.00’de kahvaltıya çağrılmak iyiymiş.

Ben akşam yemeği planları yapıyorum.

Sayfa 210/1001 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •