Sayfa 372/1001 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    7 temmuzun bir önemi var mıdır ? Temmuz 7. ay olup birde üstüne 7 nci gün salıya gelmektedir. Salı neden sallanır ?
    Sevgili Ressam, ne ictiysen, soylesen de biz de icsek.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Başlığın ismini paranoyaklara göre dolarda yükseliş kaçınılmaz diye değiştirebiliriz. Bende sizle aynı durumdayım. Makul insanların olduğunu bilmek güzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yeterince paranoyak biraraya gelirsek kendi normal dünyamızı kurabiliriz.

3. Hijyenle uğraşmaktan başka işe kafa yoramıyorsunuz. Misal , aşağıda eklediğim linkteki kişi yıllardır uçacak, uçtu- kaçacak kaçtı diye rakamlar vererek sürekli video yayınlıyor . Şu ana kadar minnacık ceza bile almadı. Ama sıradan vatandaş ; bırakın videoyu, twıtterı felan , bu tip forumlara bile yazmaya korkuyor.

haydi bu işin sırrını çözün bakalım. Bilene uyku hediyesi var. ))

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sevgili Ressam, ne ictiysen, soylesen de biz de icsek.
    Ben içmeyi bilmediğimden böyle oluyor. ))

Keşke kafayı bulacak bir şeyler içebilsem rahat uyurum. Uykusuzluktan kafamda yaralar çıkıyor. Sürekli düşünerek, ağaçtaki elmanın yer çekimine neden itiraz etmediğini çözmeye çalışıyorum.

5. Bir önemi yoksa , insanlar 1.1.2021 için neden nikah günü alırlar ?

Çocuğunun yaş günü özel olsun diye 30 nisanda doğması gereken bebeyi 23 nisanda doğuranlar.....

daha bir çok özel tarih....

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ben içmeyi bilmediğimden böyle oluyor. ))

Keşke kafayı bulacak bir şeyler içebilsem rahat uyurum. Uykusuzluktan kafamda yaralar çıkıyor. Sürekli düşünerek, ağaçtaki elmanın yer çekimine neden itiraz etmediğini çözmeye çalışıyorum.
    Ha anladim, yer cekimine karsi duranlardan olmak istiyorsun, bizim Reha o isin uzmani, takilin, bebek gibi uyursunuz..

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yeterince paranoyak biraraya gelirsek kendi normal dünyamızı kurabiliriz.
    Benim de paranoyakligim var, ama daha cok dijitallesme ile ilgili. Telefonum hala akilsiz.
    Koronaya GER'de yakalanmadim, ama bugün Gaziemir (Sarnic) TÜV'de yakalanmadiysam hic yakalanmam sanirim.

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Benim de paranoyakligim var, ama daha cok dijitallesme ile ilgili. Telefonum hala akilsiz.
    Koronaya GER'de yakalanmadim, ama bugün Gaziemir (Sarnic) TÜV'de yakalanmadiysam hic yakalanmam sanirim.
    Çevrene bakıyorsun, sonra vaka sayısına bakıyorsun. Sonra döner partisini korona olan sayısına bakıyorsun. En son kendine şu
    soruyu soruyorsun bu virüs nasıl bulaşıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 372/1001 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •