Sayfa 79/1001 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. [QUOTE=ressam;4493535]
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bir ev almaya niyetlendik fiyat nasil degisti, bu firsatcilar her yerde var.

Ben de bu fırsattır diye bir daire alacaktım. Dün gün boyu bankalarla ve bazı uzmanlarla görüştüm. Akşam elimdeki parayla mı, krediyle mi alınca kazançlı olacağımın simülasyonunu yaptım. Sonunda , bu fiyatlardan bu kaosta daire değil, avrat bile alınmayacağına karar verdim. )
    Reyiz sürüyü isteği yöne sürmeye kararlı.

2. Boyle bir insandan ev almayi birakin selam bile vermem.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku

Ben de bu fırsattır diye bir daire alacaktım. Dün gün boyu bankalarla ve bazı uzmanlarla görüştüm. Akşam elimdeki parayla mı, krediyle mi alınca kazançlı olacağımın simülasyonunu yaptım. Sonunda , bu fiyatlardan bu kaosta daire değil, avrat bile alınmayacağına karar verdim. )
    At, avrat, pusat bu denklemde zaten daire yazmıyor, emme avrat yazıyor demek ki avrat şart!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Konutta Yükseliş Kaçınılmaz

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bankalar fiyatları 27 mayıs öncesine almazsanız kredi vermeyeceğiz dediler tespiti nasıl yapacakalr bilmiyorum ellerinde böyle imkan varsa bence milat 1 mayıs olmalı

Başkanım, bu hareketler gaz alma açıklamaları. Bu kredinin neden böyle olduğunu , kimler için olduğunu hepimiz biliyoruz. Saf vatandaş '' bakın hökümetimiz fırsatçılara göz yummuyor, gönül rahatlığıyla öpülebiliriz '' diyecek.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bankalar fiyatları 27 mayıs öncesine almazsanız kredi vermeyeceğiz dediler tespiti nasıl yapacakalr bilmiyorum ellerinde böyle imkan varsa bence milat 1 mayıs olmalı
    Hangi ev için geçerli bu, cok karmasik olay ve evlerin fiyati faizler dustugi icin cok yukseldi.

7. [QUOTE=Batman;4493551]
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku

Reyiz sürüyü isteği yöne sürmeye kararlı.
    Ama hakkını vermek gerek ! gayet başarılı bu konularda. (

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    At, avrat, pusat bu denklemde zaten daire yazmıyor, emme avrat yazıyor demek ki avrat şart!
    Avrat önemli emme, başlık parası olmayacak, aşk olacak. Bu dönemde zorlama evlilik olur.

Sayfa 79/1001 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •