Sayfa 128/1001 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Sn cuneyt, mayasiz nasil yapildigini bilmek isterdim. Gerci burada pastorize edilmemis sut bulmak imkansiz. Ciftliklerden dahi alamazsiniz yasak. Sadece bazi dukkanlar sut banyosu lisansiyla satiyor. Tulum peyniri yapmak istiyorumda.
    Birde maya alıp oyle yapın pıyasada dogal maya var şırdan peynir mayası mesela, sirke ile filan yaparsanız peniriniz hep cokelek tadında olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Hisselerin yılbaşına göre dip değerlerinden uzaklıkları.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...21#post4502821

Gerçekten bu dünya sağlık örgütü ne iş yapar.

Dünya Sağlık Örgütü: Kamusal alanda maske takın
    Dünya Sağlık Örgütü (WHO) maske ile ilgili olan tavsiyesini değiştirerek maskelerin kamusal alanda takılması gerektiğini söyledi. Gün boyu yaşanan gelişmeler canlı sayfamızda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Sn cuneyt, mayasiz nasil yapildigini bilmek isterdim. Gerci burada pastorize edilmemis sut bulmak imkansiz. Ciftliklerden dahi alamazsiniz yasak. Sadece bazi dukkanlar sut banyosu lisansiyla satiyor. Tulum peyniri yapmak istiyorumda.
    süt kaynamaya ilk başladığında yarım çay bardağı sirkeye 2 tatlı kaşığı tuz (tuz tercihe bağlı) sonradan da konulur... bu şekilde taşım kaynayacak..kaynarken yarım limon sıkılacak...2 taşımda öyle kaynayacak... iki kaşıkta ev yapımı yoğurt... 3 dakika bu şekilde kaynadıktan sonra temiz bir tülbente süzülür...üstüne ağırlık koyulacak..çok süzülmeden ağırlık kaldırılacak....

peyniriniz hazır...Afiyet olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ereglide de magarada saklanan bir tulum cesidi vardı galiba yada seydisehirde konyada denk gelip almıştım onunda lezzeti cok guzeldi
    Aslında Karamana bağlı Ayrancı ilçesinin bir köyü bu divle dedikleri yer başkan... Konya Ereğliye daha yakın olduğu için irtibatlılar...hep akrabalar yani.

Ereğli sütün merkezidir.

Test sayısındaki artışın nedeni market çalışanları ve organize sanayi bölgeleri ile alakası yokmuş, yeni celp askerlere yapılmış 100 bin test.

Vaka sayısı düştü dedim emme, test yapılanların çoğu 20 yaş civarı delikanlılar olunca düşmesi normal.

Yani yine tuttuk, düşüş falan yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    bugün önüme gelen international political economy ödevlerinden biri ilginç geldi, çocugun ismi reha delikan. Garip bir tesadüf oldu tam da bu foruma takılırken
    100 ver geç, bekleme yapmasın delikanlı.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    bugün önüme gelen international political economy ödevlerinden biri ilginç geldi, çocugun ismi reha delikan. Garip bir tesadüf oldu tam da bu foruma takılırken

Sayfa düzeninden, kağıt temizliğinden falan filan 30-40 puan ekleyin hocam.

Sayfa 128/1001 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •