Sayfa 10/1001 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Amerikada değilmisiniz,olaylı yerlerde sokağa çıkın bakın ,bir de jokerin son sahnesine bakın aradaki yedi farkı bulun bana gösterin ahmet bey.Amerikadaysanız tabi.
    Benim Amerika ile pek bir alakam yok

Ben yalnizca yasiyorum burada

Olaylarin ciktigini bile hisse.net ten ogrendim
    Son düzenleme : Ahmetg; 01-06-2020 saat: 02:58.

Ahmetg Guest

Ahmetg Guest

4. ABD Başkanı Donald Trump, siyahi George Floyd'un ölümü üzerine başlayan protestoları şiddete dönüştürmekle suçladığı Antifa grubunun terör örgütü olarak tanınacağını duyurdu. Antifa üyelerinin Suriye'de YPG teröristlere iş birliği yaptığı da basına yansımıştı.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Mala anlatır gibi anlatmış, Güneysu 10 dk yürümeye gelmiyor , sitenin adı çıkacak. ������
    Dün gece kuzuyuda uçurmuş bi bekle elleyelim koklayalım yok kendi elliyo kokluyo uçuruyor bencil yönetici bu ucan başlıkta ne vardı kısa bi özet alsak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dün gece kuzuyuda uçurmuş bi bekle elleyelim koklayalım yok kendi elliyo kokluyo uçuruyor bencil yönetici bu ucan başlıkta ne vardı kısa bi özet alsak
    Güneysu bir ara yasak yok demişti ona, yeni foruma üye olmadı ama olursa kabul edebileceğine dair bir şeyler yazmıştı yanılmıyorsam.

Geldikten en fazla 1 hafta içinde yine yasak yiyecektir kesin....Sonuçta ne olduğunu tanıyanlar biliyor adamı...Küfürbaz, megolaman..alkolik..vs.. uzar gider ...
    Diğer sitede resmen adama tapıyorlar..Zaten istemediği yazıları da kendi temizliyor...Adamlara küfür ediyor, bayan üyelere olmayacak kelimeler söylüyor kimse bir şey söylemiyor..
    Bir ara kanser olabilirim demişti, geçende sanırım koronaya yakalandım diye yazdığını söylemişlerdi bu forumda..Büyük ihtimallle yalan söylüyor çünkü sayfalarca geçmiş olsun yazılıp ilgi odağı olmayı seviyor..
    Adam bundan büyük orgazm oluyor.
    Her şeyi ben bilirim havalarında, böyleleri çok tehlikeli insanlardır mümkün olduğu kadar uzağa kaçmak gerekir bunlardan.

Sonuçta yönetimin kararı beni ilgilendirmez, arada bir adının geçmesi bile insanı irrite ediyor..

Bugün şehirler arası yollar açıldı. Önümüzdeki 2 haftayı kazası belasız atlatırsak bu iş ilk faz için bitmiş olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

İyi de her kim olsa.
    İcsede haplansada şaka yolluda dese
    Biri diğerine makarnayos dese
    Adamı sutlaman lazım yallah tazyik
    Yoksa duruma razi misin derler ki
    Güneysu zaten okuyunca hiddetlenip
    delete delete delete

Sayfa 10/1001 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri