Sayfa 421/1001 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Din konusu bence cok onemli doğru anlatilsa herseyden hızlı etki eder toplumda. Allah korkusu degilde biraz sevgisi olsa içlerinde keske.Dinden soğutmak zorlastirmak icin herseyi yanlis anlatiyorlar sanki. Su an oglumu uroloji doktoruna goturdugumde sunnet olmasi lazim zaten sunnet Kuran da da var diyebiliyor, camide hocaya sorduğumda Kuran da "Amin" cok yerde gecer veya 5 vakit namaz da yazilidir Kuran'da diyebiliyor. Gel gelelim arastirmalar bilim yazili seyler ayni seyleri söylemiyor.

2. Geçenlerde İsviçre'de bankacı olarak çalışan yeğenimle karşılaştık , artık TR'ye döndüğünü söyledi .

Nedenini sordum ...

'' felaket bir yer , herşey kurallara bağlı , musluğun bozulur tesisatçıdan randevu alman gerekir ,sadece vizitesi 40-50 CHF , gece saat 22.00'den sonra sifon çekmek yasak vs vs'' dedi.

Allah korumuş , evvelki gün yoldaki su dolu çukuru görmemiş , araba 3-5 takla atmış , ona bir şey olmamış !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Gecmis olsun sn ressam ben de annemi periyodik olarak Ankara'ya goturuyorum, Gazi'de Prof Mehmet Akif bey var sagolsun onun sayesinde annem romatizma sorununu igne kullanarak da olsa asmis durumda biz de ozelde muayene oluyoruz ama hic oyle sorunlar yasamadik, cok iyi bir doktor her seyden once iyi bir insan size insan olmayan birisi denk gelmis.
    10 Yıl kadar evvel doçentti Mehmet Akif bey, dediğiniz gibi çok iyi bir insan ve doktor.

Ben de muayene oldum, benim durumuma
    romantizma teşhisi koymadı ve doğrusunu yapmış meğer sonra anladım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sekreter 500 tl. alayım dedi. kredi kartını uzatınca '' o zaman 550 oluyor '' dedi. Neyse nakit ödedim. Teşekkür etti. Fiş - fatura dediğimde yine '' o zaman 550 '' dedi. Çıktım eczanaye gittim. Eczacı '' bu resmi reçete değil, sgk ödemez '' dedi. Sekreteri aradım ve resmi reçete neden yapmadınız dedim. Hocayla görüşmüş ve '' yarın sabah 9 da fakültede hoca sizi bekliyor '' dedi. Sabah gittiğimde hoca şeytana bakar gibi bakarak reçeteyi uzattı. '' Hocam bir kutu antibiyotik 110 dolar , ben emekliyim '' dediğimde , '' hasta olmadan önce emekli olduğunu hatırlayacaktın '' dedi.
    Rica etsem bir kutu antibiyotik 110 dolar cumlesini aciklarmisiniz? Olayi anlayamadim. Tamam sgk olmayinca tabi biraz daha pahali olacak ama bu rakam absurd.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bugun bir arkadasim aradi az once.

Ankara, Dikmen, Cagdas'tan, Esenboga Hava alanina taksi ile anlasmis, 100 TL.ye.

Bu mesafe taksimetrede 135 TL. yaziyormus, ancak onlar durak olarak 250 TL. fiyat cekiyorlarmis.

Ozetle demem o ki, durumlar hic iyi degil.
    Taksimetre disinda fazladan para alindigini ilk defa duyuyorum. Hangi aptal musteri taksimetrede yazanin ustunde para vermeyi kabul eder anlamadim

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Geçenlerde İsviçre'de bankacı olarak çalışan yeğenimle karşılaştık , artık TR'ye döndüğünü söyledi .

Nedenini sordum ...

'' felaket bir yer , herşey kurallara bağlı , musluğun bozulur tesisatçıdan randevu alman gerekir ,sadece vizitesi 40-50 CHF , gece saat 22.00'den sonra sifon çekmek yasak vs vs'' dedi.

Allah korumuş , evvelki gün yoldaki su dolu çukuru görmemiş , araba 3-5 takla atmış , ona bir şey olmamış !
    Onu benden daha iyi kimse anlayamaz

Kurallar demokrasi hukuk guzel ama en ufak olay icin 100 kural koymuslar. Sanki acik hava cezaevinde yasiyor gibiyiz burada.

Ama turkiye ozgurlukler ulkesi. Insan bagimsiz ozgur olmayi ozluyor. Biliyorum size garip geliyor.

7. keçiörende yaşamak ne kadar da zormuş taşın çankaya'ya olsun bitsin..!!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Ahmet bey şu ufoları anlatın biraz...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 421/1001 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •