Sayfa 987/1001 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,319
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sağolun evde karantinadayız. Hanımla kız yakalandı.oğlanla bende bişey yok. Şubede birinin annesine corona teşhisi konmuş şubenin tamamına test yaptılar. Güvenlikçi ile eşimde çıktı. Evde izoleyiz.
    Geçmiş olsun,çok üzüldüm,bu meret dikkat etsen bile insanın bezginlik ve boşluk anını kolluyor,çevremdede çoklarında var,hala bizim ailede yok,üstelik geniş bir aileyiz,neyse tez şifalı günler dileği ile.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,319
    Dolar 7.40'a düştüğünde havalara zıplıyorlardı dümbelek yalaka takımı,neden şimdi zıplamıyorsunuz ?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Başkanım 800 gaymelik Beymen donlardan, 80 gaymelik Vakko maskelerden sonra bize 750 euro gaymelik siperlik yakışır, sipariş edelim mi?
    ben zaten bu markanın 1.600 tl lik bez maskelerinden kullanıyorum. 4 çiftte bundan sipariş vereyim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    geçmişler olsun, umarım ülkemiz insanı daha dikkatli olur önlem almayanlara ceza yok veya yetersiz. sokağa çıkma yasağı zamanında kesilen cezalarda havada kaldı
     Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Ayhan Başkan aileniz ile birlikte çok geçmiş olsun .Acil şifalar dilerim.Küçük oğlum 2 hafta önce mühendislik firması işyerindeki arkadaşının covid testi pozitif çıkınca test yaptırdı malaesef bizimki de pozitif çıktı. Çok şükür ilaçlar antibiyotikler C vitaminleri filan sadece koku alamama semptomu gösterdi. yarın karantinamız bitiyor.Sağlıcakla kalınız.
     Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun....Allah şifalar versin Ayhan....
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun. Bir an evvel cümleten sağlıklı günlere kavuşacağız. Benim de çok yakın çevremde görülmeye başlandı. Apartmandan 2 aile ile bir müşterim de korona nedeniyle karantinadalar.
     Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Sevgili Ayhan başkan geçmiş olsun. Siz ve değerli ailenize acil şifalar diliyorum.
    teşekkür ediyorum herkese
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Ayhan abi geçmiş olsun
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

6.  Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Ayhan Başkan aileniz ile birlikte çok geçmiş olsun .Acil şifalar dilerim.Küçük oğlum 2 hafta önce mühendislik firması işyerindeki arkadaşının covid testi pozitif çıkınca test yaptırdı malaesef bizimki de pozitif çıktı. Çok şükür ilaçlar antibiyotikler C vitaminleri filan sadece koku alamama semptomu gösterdi. yarın karantinamız bitiyor.Sağlıcakla kalınız.
    Geçmiş olsun,acil şifalar dilerim...

7. şu süreçte kısa süreli duş alın , fazla keselenmeyin... keselenme hamam sonrası gözenekler açıldığı için , hafif bir üşütme barışıklık sistemini zayıf düşürebilir... immün önemli ... kesinlikle cubur abur tüketmemeli beyaz ekmek de abur cuburdur ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yeni bi genwlge yayınlamışlar testi pozitif çıkanlar testin yapıldığından sonra 10. günün bitiminde öksürükleri sürsw koku ve tat alamasalar dahi yeni bir test yaptırmadan işe başlatılacaklar. Hastalıpın bittiği varsayılıyor 10. Günde
    Ayhan hocam tam "ölüyü diriyi öptü gözünü bize dikti" durumundayız!

Kafiye gitti ama forum kuralları na'apalım!

Sayfa 987/1001 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •