Sayfa 61/1001 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Şahsım 23 'e kadar seçimsiz dayanamaz bence .
    Oy yüzdeleri çok düşük olsa dahi, aynı familyadan olan Süleyman şah fatihi ile Bebecan rakip oldu bunlara, ilk şansını yüksek gördüğü yerde seçim yapar bence.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    100 EUR biraz abes kacmis. Ama 1000 EUR olabilir, ki o bile zor.
    Sehirlerin kira alt/üst limit listeleri var. Üst limiti asmamak kaydiyla 3 senede bir %15 kira arttirilabilir (büyük sehirlerde).
    Bu listelerin olmadigi sehir/kasabalar da benzer 3 kirayi örnek göstererek arttirilabilir (%30'a kadar yolu var).

Ama cikartmak zor eger kendinize/cocuklariniza veya cok yakin akrabaniz icin degilse.
    Almanya da yere tükürme özgürlüğünüz yok diyen Yavuz Bingöl müydü? Bu ne kardeşim her şey de bir kural , ona kural buna kural. Adamın Türkiye 'den oğlu gelecek belki , özgür bırakın ev sahiplerini.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Almanya da yere tükürme özgürlüğünüz yok diyen Yavuz Bingöl müydü? Bu ne kardeşim her şey de bir kural , ona kural buna kural. Adamın Türkiye 'den oğlu gelecek belki , özgür bırakın ev sahiplerini.
    O kurali tanimayrum. Ayip görülür ancak.
    Ama yemek masasinda sen yemek yerken mendilini cikarip burnunu cemkirmek dogal.

100 EUR biraz abes kacmis. Ama 1000 EUR olabilir, ki o bile zor.
    Sehirlerin kira alt/üst limit listeleri var. Üst limiti asmamak kaydiyla 3 senede bir %15 kira arttirilabilir (büyük sehirlerde).
    Bu listelerin olmadigi sehir/kasabalar da benzer 3 kirayi örnek göstererek arttirilabilir (%30'a kadar yolu var).

Ama cikartmak zor eger kendinize/cocuklariniza veya cok yakin akrabaniz icin degilse.
    Bir yerde izledım bahsettıgım olayıda nerde ısledım kımı ızledım hatırlamıyorum. Mühit berlin duvarının oldugu yer dıye hatırlıyorum. Türk çeteleri ile ilgili bir program izliyodum sanırım. Gürbetci arkadasım vardı dazlaklarla problemın oldumu derdım daha cok sorunları çingenelerle yaşamışlar

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Oy yüzdeleri çok düşük olsa dahi, aynı familyadan olan Süleyman şah fatihi ile Bebecan rakip oldu bunlara, ilk şansını yüksek gördüğü yerde seçim yapar bence.
    Canım sıkılıyor ya , bi seçim mi yapsak ? Bütün dertler unutulur, bay Kemal 'e geydirip dururuz .

Bu Amerika 'daki işlerde de bay kemal 'in parmağı var diyorlar . Floyt, uzaktan akrabaymış , bilerek nefes almayıp kendini intihar etmiş aslında. Trump duş güçleri işi diyor.

bende dunku düşüşü bitcoinin alevlenmesine veriyorum millet bitcoin artacak diye parayı bitcoine yatırdı. Malum artık yurt dısına dolar gonderenınde hesaplarını kapatıyorlar.Bitcoin alevi sönunce hemen dolara saldırırlar gene

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    O kurali tanimayrum. Ayip görülür ancak.
    Ama yemek masasinda sen yemek yerken mendilini cikarip burnunu cemkirmek dogal.
    Yok yok Avrupa pis , banyo yapmayı biz öğrettik onlara. .. bir de parfümü neden icat etmişler biliyor musun .... bir de vals nasıl çıkmış ortaya onu hiç sorma. .. taharet musluğuna değinmeden geçemeyeceğim. ...

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bir yerde izledım bahsettıgım olayıda nerde ısledım kımı ızledım hatırlamıyorum. Mühit berlin duvarının oldugu yer dıye hatırlıyorum. Türk çeteleri ile ilgili bir program izliyodum sanırım. Gürbetci arkadasım vardı dazlaklarla problemın oldumu derdım daha cok sorunları çingenelerle yaşamışlar
    Eskiden Berlin'de vardi öyle yerler, ama basit köy evlerimiz bile daha konforludur. Tuvalet, isinma, sicak su vs. yoktur.
    Yani aslinda harabedir, oturulmamasi gerekir ve ev sahibi sadece masraflarini karsilamak istemistir.
    Öyle 100 EUR'ya GER'in dag basinda bile ev yok. Vardir da biz gidemeyiz. Eski Almanya'nin balta girmemis bölgelerinde cok bos ev var harabe halinde. Ama can riski olabilir.

Sayfa 61/1001 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •