Sayfa 390/1001 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Benim de çok kızdığım bir kuşak ama genel olarak vazgecilecek bir kuşak değil. Ve AKP 'nin bu kuşağı okumasının imkansız olduğunu düşünüyorum.
    kıymetli aziz dostum dimitris , kızmayalım... biz bu sürece nasıl katkı sağlayabilir olumlandırabiliriz o yönde efor sarf eyleyelim....

kıymetli dostum , Muhyiddin bin Muhammed bin Ali bin Muhammed el Arabi gene bir gün bir hallenme üzerineyken tayyi mekan tayyi zaman yaptığında bir yere misafir olarak uğruyor... Karşısına bir insan çıkıyor lakin tam emin olamıyor fiziki gözle gördüğüne manevi gözle de iyice bakıyor ki bu bir insan... Fakat bir tuhaflık hissediyor bu varlıkla ilgili evet insan fakat .... Ibn Arabi bu insan olarak tanımladığı varlığın yanına varıyor ve sohbete başlıyorlar... Ibn Arabi o varlığa (insan ) soruyor siz hangi millettensiniz diye... Varlık yanıt veriyor , beni ademiz diye... Biz de beni ademiz diyor Ibn Arabi... Bir kaç sohbetten sonra varlık (insan ) soruyor Ibn Arabiye ; yoksa siz şu beni ademin buğday yiyen nesli misiniz diye ... Ibn Arabi bir an soru karşısında şaşkınlığa düşüyor ve evet diye yanıt verip soruyor ; peki siz ne ile besleniyorsunuz ? Yanıtını alıyor lakin bunu açıklamıyor eserlerinde...

açıklamaması bence de doğrudur ... bilen bilir de , söylememesi gerektiğini de bilir ... hamza sütbıyık
    Son düzenleme : HMZ STBYK; 02-07-2020 saat: 11:46.
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2. 6,85’deki 15. günümüz
    Dolar sabit. Garibim Euro da pariteye göre 7,67-7,76 arasında gidip geliyor.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    kıymetli aziz dostum dimitris , kızmayalım... biz bu sürece nasıl katkı sağlayabilir olumlandırabiliriz o yönde efor sarf eyleyelim....

kıymetli dostum , Muhyiddin bin Muhammed bin Ali bin Muhammed el Arabi gene bir gün bir hallenme üzerineyken tayyi mekan tayyi zaman yaptığında bir yere misafir olarak uğruyor... Karşısına bir insan çıkıyor lakin tam emin olamıyor fiziki gözle gördüğüne manevi gözle de iyice bakıyor ki bu bir insan... Fakat bir tuhaflık hissediyor bu varlıkla ilgili evet insan fakat .... Ibn Arabi bu insan olarak tanımladığı varlığın yanına varıyor ve sohbete başlıyorlar... Ibn Arabi o varlığa (insan ) soruyor siz hangi millettensiniz diye... Varlık yanıt veriyor , beni ademiz diye... Biz de beni ademiz diyor Ibn Arabi... Bir kaç sohbetten sonra varlık (insan ) soruyor Ibn Arabiye ; yoksa siz şu beni ademin buğday yiyen nesli misiniz diye ... Ibn Arabi bir an soru karşısında şaşkınlığa düşüyor ve evet diye yanıt verip soruyor ; peki siz ne ile besleniyorsunuz ? Yanıtını alıyor lakin bunu açıklamıyor eserlerinde...

açıklamaması bence de doğrudur ... bilen bilir de , söylememesi gerektiğini de bilir ... hamza sütbıyık
    Teşekkürler güzel bir paylaşımdı. Cevap nedir acaba bir fikriniz var mı? Bildiğim kadarıyla Kuran 'da buğday Adem'le yaşıt. Hem adem olacak hem buğday yemeyecek . Simgesel düşünmek galiba.

Z kuşağının sınırlarını bilemiyoruz. Övgü olarak demiyorum tesbit olarak söylüyorum. En büyük zevk araçlarının internet olduğunu biliyoruz. Karşına alıp konuşunca kibar , sakin çocuklar ama hayata aynı pencereden bakmadığımız kesin .

Devletin bu çocukları anlamaması ise ciddi bir problem. Konuyu çok açmak istemiyorum ama arada kalacağız gibi .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yemek ısmarlatalım diyecektin şiddet yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bence şiddeti tercih eder

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku

Ben hala herkesin dürüm yiyeceğine inanıyorum:
    Uzun, kısa, kalın, ince, acılı, acısız...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Biz, en iyisi her ihtimale karsi, dovelim.

Temiz is, akari yok kokari yok..!
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu bizim Dimitris akilli cocuktur, Reha yetistirdi onu, dovelim diyorsa,dovelim, vardir bir bildigi..
    Önce dövelim, gerisini sonra düşünürüz. Olmadı bir de yemek ısmarlatmak için döveriz.

Şaka bir yana , adamda virüs çıkıyor, kendisini 3 defa hastaneye taşıyan ilgilenen bacanağına haber vermiyor, örtbas etmeye çalışıyor, gerçekten haysiyetsiz bir davranış.

26 Haziran itibarıyla Merkez Bankası
    - Brüt döviz rezervi 51,42 milyar dolar oldu(Önceki $53,22Mlr)
    - Altın rezervi 26 Haziran itibarıyla 38,82 milyar dolar oldu(Önceki $38,37Mlr)
    - Toplam rezervi 26 Haziran itibarıyla 90,24 milyar dolar oldu(Önceki $91,59Mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Önce dövelim, gerisini sonra düşünürüz. Olmadı bir de yemek ısmarlatmak için döveriz.

Şaka bir yana , adamda virüs çıkıyor, kendisini 3 defa hastaneye taşıyan ilgilenen bacanağına haber vermiyor, örtbas etmeye çalışıyor, gerçekten haysiyetsiz bir davranış.
    Sadece bir kere döveceğiz, bir de yemek ısmarlatmak için döversek iş maddiyata gider, gasp masp başımız belaya girer.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 390/1001 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •