Sayfa 583/1001 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Çok güzel özetlemişiniz.

Kısa vadede liyakat devreye girse yeterli yetişmiş iş gücüne sahip olduğumuzu düşünüyorum. Çok yetenekli mühendislerimiz var. Onların yönlendirmesiye orta teknolojide çok başarılı olabiliriz. Yüksek teknoloji için ise eski anadolu lisesi (7 yıldı sanırım) sistemine geri dönülmesinden yanayım. Benzer şekilde meslek liselerinde de çok yetenekli hocalarımız vardı. Yine aynı sistem kurulur ve bu okullara değer verilirse kısa sürede olumlu sinyal alırız.
    Temel'de haklisiniz.
    Ancak öyle liyakata gectikle olmuyor.
    Insanlar görecek, hak, hukugun islediginin tecrübesini yapacak vs., ancak o zaman bir gelisme baslar.
    Egitim olayini ise sayin deniz43 yazmis, 20 sene sürer bence de.
    Ülkeyi terkedenler dönerse, birikimleri (bilgi ve sermaye), baglantilari ve hevesle dönerler ve fisekleme olur ve egitim icin gerekli olan 20 senede de güzel seyler ortaya cikar gelecek nesiller icin.

Ancak bu isler de bu hukümet ile asla olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILAGA Yazıyı Oku
    2016 3.90 ,2018 mart 3.70.Arada 1 seneden fazla zaman var.Olağanustu durumlarda oluştu.
    allahtan çok "olağan" bir dönem var gibi görünüyor önümüzde. bak haklı olabilirsin o konuda. ikna oldum ben. yarın 6.87 den satıyorum. 2023 te 4.80 den falan koyarım artık yerine.

bu arada senin yıllarda bi sorun olmuş. bi kontrol et istersen.

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    allahtan çok "olağan" bir dönem var gibi görünüyor önümüzde. bak haklı olabilirsin o konuda. ikna oldum ben. yarın 6.87 den satıyorum. 2023 te 4.80 den falan koyarım artık yerine.
    Sadece senin gibi tahmin yapıyorum diyeceğim ama sen sıkı sıkya ,körü körüne aşık olmuşsun.Sizinki fanatiklik.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Çok güzel özetlemişiniz.

Kısa vadede liyakat devreye girse yeterli yetişmiş iş gücüne sahip olduğumuzu düşünüyorum. Çok yetenekli mühendislerimiz var. Onların yönlendirmesiye orta teknolojide çok başarılı olabiliriz. Yüksek teknoloji için ise eski anadolu lisesi (7 yıldı sanırım) sistemine geri dönülmesinden yanayım. Benzer şekilde meslek liselerinde de çok yetenekli hocalarımız vardı. Yine aynı sistem kurulur ve bu okullara değer verilirse kısa sürede olumlu sinyal alırız.
    Liyakatın bu iktidar döneminde devreye girmesi .....
    İşte bu imkansız.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILAGA Yazıyı Oku
    Sadece senin gibi tahmin yapıyorum diyeceğim ama sen sıkı sıkya ,körü körüne aşık olmuşsun.Sizinki fanatiklik.
    sorma.. damarımızı kessen yeşil akar bizim..

hadi yattım ben. reha bey ilgilenir artık seninle.

6. Abdurrahman Dilipak
    @aDilipak
    ·
    12s
    Geciken adalet adalet değildir. Kavala 1000 gündür içeride. Suç varsa cezasını bilelim. Ne bekleniyor. Ben bir yazımdan 7,5 yıl askeri mahkemede yargılandım 28 Şubatta. Yargılama bir cezalandırma yöntemi olabilir. Her ay duruşma ve her ay suçlanma, her ay savunma
    MASKE ( Kod adı,OPERASYON )
    @maske3g
    @aDilipak
    adlı kişiye yanıt olarak
    Amerikan sesi olmuşun
    Tebrikler Alkışlama işaretiAlkışlama işaretiAlkışlama işaretiAlkışlama işaretiAlkışlama işareti
    MASKE ( Kod adı,OPERASYON )
    @maske3g
    ·
    15d
    Açık söylüyoruz. MHP olmasa yüzde 51 hayal ve MHP seçmeninde Atatürk hassasiyeti vardır. Kendi altınızı oymayın
    Beka mücadelesi veriyoruz
    Kriptolar oyun oynuyor
    Uyanın.....
    Güya ikisi de Reisçi...Maske Reisçi fakat Dilipak tam bir çakal.

Dilipak ile Diyanet İşleri Başkanı arasında hiç fark yok. Karşı tarafa gollük paslar veriyorlar.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILAGA Yazıyı Oku
    Yeni bir teknolojide biz lider mi olduk, yoksa Karadeniz de bulamadığımız petrolü Trakya da mı bulduk ;)

Yok yok, bilmediğimiz gizli bir şey mi var? Hayırdır inş.
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

8. https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...-adim-5954971/

"Bizim inancımızda vakıf malı, dokunulmazdır, dokunanı yakar; vakfedenin şartı vazgeçilmezdir, çiğneyen lanete uğrar"
    Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın Ayasofya'nın cami olarak yeniden ibadete açıldığı cuma namazında okuduğu ve tepki çeken hutbenin, Diyanet'in sitesinden çıkarıldığı iddia edildi.
    Mükemmel bir pasla tüm muhalefeti ayağa kaldırıvermesi, Chp'nin ortalığı yıkması beklenirken, Chp'den gelen haber şu:

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...r-ilk-5953621/

Kılıçdaroğlu dün yeniden genel başkan seçilirken, bugün belirlenen parti meclisi için anahtar listesinde Sevgi Kılıç ismi de yer aldı. Avukat olan Kılıç, CHP PM'ye aday gösterilen ilk başörtülü siyasetçi oldu.
    Cemal Enginyurt bu olay öncesi bir tiyatroyla disipline sevk edilmişti. Tvlere çıkardılar konuşturdular:Aslında fındık fiyatlarını eleştirmişti. Bahçeli kendi söyleyemediğini uzun süredir Enginyurta söyletiyordu. Demek ki, Akpliler ve Erdoğan artık yeter dediler.
    Disipline sevk edildikten sonra tvlere konuştu. Aynen şunu söyledi:''Atatürk'ten ne istiyorsun?'' Bu Ali Erbaş'ın hutbesinden önceydi.

Bugün ise Bahçeli konuştu:Kılıçdaroğlu'nun söylemesi gerekeni söyledi...https://www.ntv.com.tr/turkiye/bahce...ekGzlSZHgDX0JA

MHP Genel Başkanı Bahçeli, ''Atatürk’e, bu topraklarda lanet okuyacak bir hayasız ve hamiyetsiz henüz anasından doğmamıştır. Atatürk’e hakaret ve hıyanet vatan hainliğidir'' dedi.
    Son Belediye seçimleri öncesi bir Bayburtlu Yusuf hadisesi yaşanmıştı. Erdoğan, Bayburtlu Yusuf'u çağırıp, kameraların önünde tebrik etmişti. Seçimlere 1 hafta vardı. Bunu görünce aynen şöyle yazmıştım. Akp; İstanbul ve Ankara'yı kaybetti.

Yukarıdaki haberlerden ise Erken Seçim çıkar...Seçimi milliyetçiler kazanacak. Akp ve Chp de çok sayıda milliyetçi aday gösterecekler. Topuklu Efe Başkan olacak.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 583/1001 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •