Sayfa 622/1001 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. FED veya ABD … doların güçlenmesi için artık bir adım atacak mı?
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

2. Kriz kahini diye anilan Rubini, ABD icin 1.5 Trilyon dolar daha tesvik lazim diyor.

https://finance.yahoo.com/news/nouri...140350446.html

Kongre bu tesvigi geciktirmekle, atesle oynuyor diyor.

Kasayı iyice boşaltmışlar!!!
    Kasada zırnık kalmamış.!!!
    Kefen parasınıda bitirmişler.!!

Fiziki döviz alırsan karaborsaya..!!!
    Bir bardak soguk su içirecek damat!!!!
    Sonunda Vatandaş donsuz kalacak.!!
    Crash tüm hızıyla yolda.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sn deniz güven sağlanır ve bireyler dövizden vazgeçerse durum sizce ne ölçüde değişir. Gerçekten bir çıkış var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu iktidar ile OLMAZ.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kriz kahini diye anilan Rubini, ABD icin 1.5 Trilyon dolar daha tesvik lazim diyor.

https://finance.yahoo.com/news/nouri...140350446.html

Kongre bu tesvigi geciktirmekle, atesle oynuyor diyor.
    Tedavi bulunmadan piyasaya verilen paranın bir işe yarayacağını düşünmüyorum. Tam tersi heba olup gidiyor.

O egeli ben değilim

İzmir konak ve istanbul istiklaldeki fotolara bakıp,ayasofyanın açılış etkinliği ile birleştiriyorum. Eğer vaka sayısı artmıyorsa Türk geni tezi doğrudur.
    Eğer vaka sayısı artarsa sağlık çalışanları bizi affetsin. Onların emekler ile inşaa edilen başarıyı yıktık geçtik.

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    İzmir konak ve istanbul istiklaldeki fotolara bakıp,ayasofyanın açılış etkinliği ile birleştiriyorum. Eğer vaka sayısı artmıyorsa Türk geni tezi doğrudur.
    Eğer vaka sayısı artarsa sağlık çalışanları bizi affetsin. Onların emekler ile inşaa edilen başarıyı yıktık geçtik.

Sn egeli bugün mehmet ceyhan hoca günlük vaka sayımızın yüzde 60 ı hastaneye yatıyor bu işte bir gariplik var dedi.Tüm dünyada tespit edilen vakaların hospitalizasyon oranı onlardan yoğun bakıma gidenlerin oranı nihai olarak da ölüm oranı yaklaşık olarak artık biliniyor bu oranlar standart.Ama ne hikmetse bizde yeni tanı konanlarda hospitalizasyon oranı aslında yüzde 20 olması gerekirken bizde yüzde 60.Zaten entübe sayısı ,yoğun bakım sayısı artık verilmiyor.O rakamlar da garip.Her gün yeni vaka sayısı açıklanıyor ve bu sayı hemen hemen bir aydır 900 ile 1000 arasında.Yoğun bakım sayısı ise benim takip ettiğim kadarıyla 900 küsurlu rakamlardan bir ayda 1260 a kadar gelmişti.Bu da istatistiğe akla mantığa ve dahi matematiğe uymaz da ne yaparsınız enflasyon rakamı gibi döviz kuru gibi buna da he he deyip geçiyoruz elden bir şey gelmez.

Sayfa 622/1001 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •