Sayfa 33/1001 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Bu ülkede hiç bir konu gizli yürütülemiyor. özellikle davul- zurna çalınıyor. Özal ve Demirel - Türk Dünyasına ağabeylik- meselesini yüksek tondan konuştukça Türk cumhuriyetleri bir bir koptu. Şimdi de , libya petrolleri !! yedirirler mi ?

https://www.youtube.com/watch?v=ZXMoLl1tO0Q

https://www.youtube.com/watch?v=a6qUjr6sNQE Ayran içmek lazım herhalde.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,876
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    bu arada borsadaki yabancı payı azalmaya devam ediyor. fakat borsa bu denli nasıl yükseliyor anlamıyorum. Sanırım geçen 3 kamu bankasına sermaye artışı nedeniyle aktarılan paralar borsada yabancı satışlarını karşılamak ve borsayı yükseltmek amacıyla kullanılıyor olabilir mi?
    Evet, mantıklı. Yerliler bu sayede satışları karşılayabiliyor herhalde. Yoksa bu kadar yabancı çıkışına borsa yükselemezdi herhalde. Bakalım nereye kadar devam edebilecek...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Onca ilac sirketi o kadar milyar dolar harcadi, asi cikmaz olur mu ?
    Aşıyla sona eren virüs salgını var mı? Diğer virüs salgınları nasıl bittiyse bu da öyle bitecek.

4.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Esenyurt yazıyor dolmuşun levhasında ama.

Şehir içinde hastalanmak serbest ama şehir dışı hastalanmak yasak. Yeni taşıma işi böyle olmuş. Haftaya 3 binler rahat görülür bence.

5. Bu olayı görünce aklıma nedense yıllar önce şahit olduğum sultanahmette su satan satıcının tarifesi geliyor
    Su 1TL 1Euro 1Dolar hangisi varsa.d
    Dolar kuru~ 1.4

Borsadaki Yabancı oranı ile borsadaki beşiktaşlı oranı yada topsakallı oranının eğişimi fiyata etkisi aynı mı ?
    Bana göre ortak hareket etmeleri fiyatı etkiler. Atıyorum fenerbahcelilerrin hepsi sözleşip borsadan cıkmak istese anomaly olusturma olasılığı yabancı kadar yüksektir

YTD
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    bu arada borsadaki yabancı payı azalmaya devam ediyor. fakat borsa bu denli nasıl yükseliyor anlamıyorum. Sanırım geçen 3 kamu bankasına sermaye artışı nedeniyle aktarılan paralar borsada yabancı satışlarını karşılamak ve borsayı yükseltmek amacıyla kullanılıyor olabilir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,615
    Başlıkta şehirler arası da yazıyor,

ama içeriği okuyunca şehirler arası için bir yazı göremedim orada

kamil koç ve metro ya baktım, hala tekli koltuklar 10 gün sonrasına da
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Aşıyla sona eren virüs salgını var mı? Diğer virüs salgınları nasıl bittiyse bu da öyle bitecek.
    O zaman bu medeniyete ne gerek var. Değerli bilim adamları öldü bu sürede. Bunların telafisi yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Var tabi cicek mesela.

Difteri, Bogmaca vs.

Sayfa 33/1001 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •