Sayfa 149/1001 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Viopta izmirden bi video koymuşlar o videodakilerin hepsi zırcahil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Viopta izmirden bi video koymuşlar o videodakilerin hepsi zırcahil
    Korkuyu yönetemedik. Bakan dün ölenlerin %93 veya 94’ü 65 yaş üstü dedi. Gelde tut insanları evde, her ailede yaşlı insan yok. Adamın umrumda değil, geçen starbucks’ın önünde kuyruk var. Nedir bu kahveyi bu kadar risk almaya değer kılan bilemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Iyı işte yazın deniz kıyısı
    Kışın dağ bayır

İkamet tercihi yapabilme gücüne sahip olabilenlere artık

Ama havada tutunma gücü bunun abartı yuksek ya ona ne şüphe

Bizzat Mart başı havalimanda uçağa binmeden önce hiç yaşamadığım yoğunlukta bir göz yanması yaşadıydım

Psiko yada uykusuzluk sebeplerden değil de

Sanki gözlerim barometre

Neyse ki şükür bişey olmadı fazla

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sigara kadar hava kirliliğide tehlikeli, özellikle bizde çok sevilen dizelin egzoz gazı zararlı.

Aslında yaşadığımız ortam zararlı ben arabanın yasak olduğu yerde ilk zamanlar öksürsemde alışana kadar daha az uyuduğum halde daha dinç oluyorum .

Hava da önemli

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tabip odalarını kötümser değerlendirsemde dikkate almak gerekir.

Salgının baştan beri düşük seyir izlediği Mersin, Diyarbakır ve Gaziantep’te son bir-iki haftadır Covid-19 vakaları ciddi oranda artıyor.

https://m.dw.com/tr/bazı-şehirlerde-...nışta/a-537055

Yeni bulgular, özellikle de "süper bulaştırıcılar" ve "süper yayıcı etkinlikler" hakkında elde edilen yeni bilgiler, salgınla daha etkin ve sonuç odaklı mücadele edebilme umudunu artırıyor.

https://m.dw.com/tr/covid-19-ile-müc...lar/a-53699448

O egeli ben değilim

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'na Türk ve İslam tarihine damga vurmuş isimlerin büstlerini yerleştirdi. Ertuğrul Gazi'nin büstünün ise 'Diriliş Ertuğrul' dizinde rol alan Engin Altan Düzyatan'a benzediği ortaya çıktı. Bilecik'te de Ertuğrul Gazi yerine oyuncu Düzyatan'ın heykeli yapılmıştı...

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...tildi-5860234/

O egeli ben değilim

7. 65 yaş üstü vatandaşı dışarı bırakmazlar ama evdeki diğer yaş gurupları 7 gün 24 saat sokakta fink atar ve dışarıda mikrobu kapınca sanki evdeki 65 yaş üstü vatandaşlara bulaştırmayacak. çok saçma bir yasak. Bence 65 yaş üstü yasağı bu açıdan önemli bir tedbir değildir. Bence normalleşmeye erken geçildi. İnsanlar sokaklarda burun buruna geziyor. Hatta haftanın her günü sokağa çıkan 65 yaş üstü çok insan olduğunu düşünüyorum. Polis çoğunu görmezden geliyor. Hani büyüğümüzdür deyip ceza kesmiyor. Bence önümüzdeki haftalarda vaka sayılarındaki artışla kısıtlamalar tekrar gelecek.

8. Hepiniz oleceniz..!

Dimitris dahil.

Sayfa 149/1001 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •