Sayfa 755/1001 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Akdeniz işini bağlamamız zor. Çünkü karşı cepheyi anlaşmaya zorlayacak bir kozumuz yok.Bu zamanından İsrail'le ilişkilerimizin iç politikaya malzeme edilmesi ve bozulmasıyla başlayan bir süreç. Şimdi sen düşmansın ama BAE bile İsrail'le normalleşme anlaşması yapmış.
    Akdenizde Türkiye olmadan doğal gaz boru hattının verimli olması mümkün değil en büyük koz bu. Adamlar fay hattının üstüne doğal gaz borusu çekmeye çalışıyor.
    BAE bile dediğiniz ülke 1,5 milyon vatandaşı olan ama dünyayı yönetmek için oraya buraya saldıran bir ülke, batıya şirin görünmek için her şey yapar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Zaten illa kendimizin çıkarması gerekmez. Eğer bölge konusunda bir anlaşmazlık olmasa ve kendi alanınızda rezerv tespit etseniz bir şirket gelir çıkarır size üretim üzerinden parasını verir. Şu anki durumda bölgedeki tüm ülkelerle aramızı tek tek bozduk hepsi Yunanistan'la birleşti hukuka uygun veya değil bölgede anlaşmalar yapıldı ve parsellendi.Baktık adamlar bize yüzecek su bırakmadı hakkımızı arıyoruz. Bir şey değişeceğini sanmıyorum Libya dışında yanınızda kimse yok.
    Olayları karıştırıyorsunuz. Şu anda doğalgaz olan alan israil, kıbrıs, mısır üçgeni, bizim yunanistanla karşı karşıya geldiğimiz alanda henüz hiçbirşey yok olacağınında garantisi yok.
    Bugün rusya, amerika gaz satıyor. Piyasaya yeni arz çıkmasını istemiyor. Diğer yandan avrupa bu rezerv ile dışa bağımlılığı bir nebze azaltmak istiyor.
    İsrail ve mısır bu işte avantajlı olan ülkeler. Emin olun üç gün sonra israil bize gaz satmak isteyecektir. Avrupaya taşımaktan daha ucuz ve rasyonel bir çözüm.
    Toparlarsak biz direndikçe gaz deniz altında kaldıkça amerika ve rusya bu işten karlı çıkıyor. İsrail ve mısır ise işine bakıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    merkez bankası faiz tahminleri ne zaman başlar?
    biz tahmine başlayalım,🙂
    Ankete buyurun dostlar,
    https://www.strawpoll.me/20768374

4. bir el dümdüz sürüyor yukarı bakalım...

5. Lirada değer kaybı faiz artmazsa sürecek diyor

https://t.co/yoNagVy5vu?amp=1
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Yalçında Yalçın yani
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yalçında Yalçın yani
    Bu da mı?
    Potamyalı????
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8. Hayır karıştırdığımı düşünmüyorum. Benim fikirlerim bu yönde.

Sayfa 755/1001 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •