Sayfa 258/1001 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bizim burada malum zincirler ve Migros var 50 gayme 50 adet onlarda, belki dükkanlarda vardır da 20 TL kar edecem diye, şu zamanda gezmem doğrusu.
    Yok efendim bizim burada marketlerde ancak eldiven satışı yapılıyor,ben hepsiburada,n11 gibi sitelerden alıyorum...

2. ha bu arada burda viruse karşı aşı olmasa da trol ve türevlerine karşı sağlam bi aşılama çalışması yapılmış gibi yada bağışıklık sisteminden kaynaklı bir direnç var
    syg ve hürmetle

Alıntı Originally Posted by vurgun Yazıyı Oku
    Sn Reha Bey hemen emir telakki ediyorum.
    tamam belki 2023 kadar bu bahsettiğim milli projeler birçoğu yetişmedi ama sizinde atladığınız bir şey var tarih 2071 kadar uzatıldı minvalinde ifade buyurdum.ha belki ben siz göremeyeciğiz ama projeler gelecek nesillere umut olmaya,aşılamaya devam edecek
    yalagız ben genede milli vuris üretilsin fikrimde ısrarcıyım.her ne pahasına olursa olsun.
    bu kadar emin olmamı sağlayan gerçeklik otomotiv -aşı çalışmalarında bu denli güzel derlemeler yapılması viruse karsıda olabileceği yönünde kanaatimi artırdı.
    syg ve hürmetle
    Bari 2061 senesine kadar yerli ve milli otomobil üretilsin de, ele güne karşı Devrim otomobillerinin 100 yılına yetişti deyebilelim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Anadolu topraklarına girdiğimiz iddia edilen 1000.ci yılın devriyesin de bence daha anlamlı olur

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by vurgun Yazıyı Oku
    Anadolu topraklarına girdiğimiz iddia edilen 1000.ci yılın devriyesin de bence daha anlamlı olur

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O zaman 2052 yılıda çok uygun, 50 yıl boyunca ak tosunlar öküzün trene baktığı gibi yerli ve milli otomobilimizi beklediler deriz, Allahın sığırları.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by vurgun Yazıyı Oku
    Sn Reha Bey hemen emir telakki ediyorum.
    tamam belki 2023 kadar bu bahsettiğim milli projeler birçoğu yetişmedi ama sizinde atladığınız bir şey var tarih 2071 kadar uzatıldı minvalinde ifade buyurdum.ha belki ben siz göremeyeciğiz ama projeler gelecek nesillere umut olmaya,aşılamaya devam edecek
    yalagız ben genede milli vuris üretilsin fikrimde ısrarcıyım.her ne pahasına olursa olsun.
    bu kadar emin olmamı sağlayan gerçeklik otomotiv -aşı çalışmalarında bu denli güzel derlemeler yapılması viruse karsıda olabileceği yönünde kanaatimi artırdı.
    syg ve hürmetle

Milli ve yerli virusumuz var.

Sahtekarlik.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Gel Türkiye'ye bacım gelme diyen yok, gelki ebeninkini yakın çekim gör!
    Bunlar bu şekilde ağlarlar. Hiçbiri de gelmez. Bir de yaşamadıkları ülke için oy kullanır. Herşeyin içine de o mesafeden ederler. Gel ablacım gel de kısmetine düşeni yaşa burada

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bende bi yerli vardı 93 model,Oyak...

Çaktım gitti..

Malum piyasa güzel..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Sayfa 258/1001 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •