Sayfa 81/1001 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Daha büyük resim.

Haftalık Grafik.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,258
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Yıllardır satılamayan eski tip konutlar ( asansörsüz, merkezi sistemli, yüksek aidatlı ) bu kredi olayını ( sanki gökten bedava paraymış gibi ) duyar duymaz fahiş fiyatla satışa konulmuş. Daha 10 gün önce 240 bin olan konutun fiyatı 320 bine çekilmiş. Demek ki '' nasıl olsa aptalın birisi 275 olmaz mı diye sorar ve nazlanarak olsun haydi deriz ve kakalarız '' diye düşünmüş olmalılar.
    Ben elimdeki sıfırları zor sattığım yerde ilginç durum,üstelik full

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,885
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Talep olmazsa eskiye geri gelir, ben anlamıyorum evini satmak isteyip faiz düşünce fiyat artıran.
    Zaten ev satışı durmuş ki adamlar faizleri düşürüyor alan alabilsin satan satabilsin.
    Bence kimse acele edip ev almaz ise fiyatlar dengeyi bulur
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bir ev almaya niyetlendik fiyat nasil degisti, bu firsatcilar her yerde var.

Alıntı Originally Posted by Gürkan3540 Yazıyı Oku
    Talep olmazsa eskiye geri gelir, ben anlamıyorum evini satmak isteyip faiz düşünce fiyat artıran.
    Zaten ev satışı durmuş ki adamlar faizleri düşürüyor alan alabilsin satan satabilsin.
    Bence kimse acele edip ev almaz ise fiyatlar dengeyi bulur
    abdullah kığılı konuşuyor diyorki 3 aydır dükkanlar kapalı satışlarımız neredeyse %10 a düştü ama giyim ve ayakkabı nasıl %6.75 artmış anlamam mümkün değil ayrıca dolar ve euroyu fiyatlar 2-3 ay sonradan takip eder henüz dövizdeki artış bile fiyatlara yansımamışken nasıl bu kadar zam yapılıyor anlamıyorum diyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Antalyada bu sene turizmde gelir kaybi asikar iken konut fiyatları anormal yukseldi. Tum dunyada gorustugum kisiler konut fiyatları alim gucu azaldigindan dustu derken burada yukselis var dedigimde sasiriyorlar. Belki euro bazında aynı kaldı gibi ama TL olarak bariz yukselis var. YTD

7. Dow Jones + 402

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Mutluluğun resmini çizme kısmı Reha beye ait. )
    Reha gaya'nin göbek ismi "abidin" mi?!

İyiymiş..

Sayfa 81/1001 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •