Sayfa 754/1001 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Açmiş olduğum viop topiği rekor düşüşler getirirken dolar topiğimde zirveleri rekorlarla kırıyor 7.3737
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Rekora az kaldı.

3. Kırdı 7.3755'i.

4.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Akdeniz işini bağlamamız zor. Çünkü karşı cepheyi anlaşmaya zorlayacak bir kozumuz yok.Bu zamanından İsrail'le ilişkilerimizin iç politikaya malzeme edilmesi ve bozulmasıyla başlayan bir süreç. Şimdi sen düşmansın ama BAE bile İsrail'le normalleşme anlaşması yapmış.
    Hocam benim anladığım bizim ülke olarak doğalgaz çıkarabilecek bir teknik yeterliligimiz yok. Akdeniz'deki Oruç reis vb.gemilerimiz sadece alanda olmak adına karavana dolaşıyorlar. Yoksa bir keşif yapacak durumu yok. Zaten arızalı olduğuna dair söylentiler de var. Bizim diğer ülkelerden istediğimiz doğalgazı birlikte çıkaralım (yani siz çıkarın biz de yanınızda duralım) ve bize de bir pay verin. Acaba yanlış mı değerlendiriyorum?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Açmiş olduğum viop topiği rekor düşüşler getirirken dolar topiğimde zirveleri rekorlarla kırıyor 7.3737
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    USDTRY 7,3713 ile rekor seviyeye yükseldi(Önceki 7,3707/07.08.2020) / Foreks
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Zaten illa kendimizin çıkarması gerekmez. Eğer bölge konusunda bir anlaşmazlık olmasa ve kendi alanınızda rezerv tespit etseniz bir şirket gelir çıkarır size üretim üzerinden parasını verir. Şu anki durumda bölgedeki tüm ülkelerle aramızı tek tek bozduk hepsi Yunanistan'la birleşti hukuka uygun veya değil bölgede anlaşmalar yapıldı ve parsellendi.Baktık adamlar bize yüzecek su bırakmadı hakkımızı arıyoruz. Bir şey değişeceğini sanmıyorum Libya dışında yanınızda kimse yok.

8. Yılanoğlu ile şakalaşmaya gelmez öyle yandım döndüm fatih semtinden taşındım nişantaşında kendimi buldum aydın abiyi öptüm yatında ellerimle servis yaptım , kapağı köşeye attım , üzdüm mü patron seni gelince de yeni sahip olarak , yazıların müdürü bilem oldum yanardönerli kişiliğe verdiğin röptajda , senin ne işin va bakimmm sen ırgatının yevmiyesini benjaminle mi alıyosun dersen , ürkütürsün ... ürken timsah sudan bi sıçrar köprüden ... aliiiii sokkk yalçın çekkk yapmayın böyle şeyler arabada rot balans olmadı mı 30 km hızda freni köklesen aspahlt 5 spin atarsın , atari oyunu mu bu ? uzak benden aşk uzak artık kanun mudur bu yasaklık ?

samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 754/1001 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •